Ben Affleck obsługiwał klientów w kawiarni. Nagle zjawiła się J.Lo. Fani zaskoczeni

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Ben Affleck został pracownikiem kawiarni. Obsługiwał JLo

Ben Affleck to aktor z Oscarami na koncie i innymi znaczącymi w świecie kina nagrodami. Hollywoodzki gwiazdor został przyłapany w okienku kawiarni znanej amerykańskiej sieci. Aktor wydawał zamówienia. W pewnym momencie przyjechała jego żona Jennifer Lopez. Zobaczcie zdjęcia i nagranie. O co chodziło?

Na Twitterze pojawiły się materiały, które od razu wzbudziły ciekawość internautów. Widzimy na nich aktora, który z uśmiechem podaje kawę przez okienko jednej z popularnych kawiarni. Jennifer Lopez odwiedziła męża w pracy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

1. urodziny CZT Online - spot
1. urodziny CZT Online - spot

Ben Affleck został pracownikiem kawiarni

W sieci pojawiły się zdjęcia aktora, obsługującego klientów w okienku drive-thru kawiarni Dunkin Donuts. Zagraniczne media podejrzewają, że Ben Affleck został zaangażowany do reklamy popularnej sieci, która zostanie wyemitowana 12 lutego podczas finału Super Bowl. Niezależnie od powodu, widok znanego artysty ucieszył fanów. Aktor podawał kawę i pączki. Z jedną z klientek, którą obsługiwał, rozmawiał dziennikarz Darren Botelho.

"Właśnie rozmawiałem z jedną z jego klientek, która opisała go jako 'niesamowicie zabawnego i bystrego' wręczającego jej zamówienie" - czytamy na Twitterze.

To nie koniec zaskoczeń. W pewnym momencie do okienka Dunkun Donuts podjechała sama Jennifer Lopez. Artystka zamówiła kawę, a mąż poza napojem przekazał jej przez szybę samochodu swoją pracowniczą czapkę. Zobaczcie to poniżej.

Jennifer Lopez i Ben Affleck. Miłość na przekór wszystkim

Jak dobrze wiedzą fani tej pary, historia Bena Afflecka i Jennifer Lopez zaczęła się już w 2002 roku, kiedy to zaczęli się spotykać. Ich związek rozwijał się na oczach całego świata. Rok później mieli się pobrać. Jednak uroczystość została odwołana. Nie ujawniono wtedy przyczyny rozpadu ich związku. Los dał im jednak drugą szansę, a oni nie chcieli tego zmarnować. Latem 2021 media informowały o zejściu się aktora z piosenkarką. 16 lipca 2022 pobrali się w Las Vegas. Każde z nich ma dzieci z poprzednich związków. Dziś tworzą patchworkową rodzinę. Ben Affleck ma dwie córki i syna z aktorką Jennifer Garner. Z kolei Jennifer Lopez ma syna i córkę, których ojcem jest piosenkarz Marc Anthony.

Co jakiś czas zagraniczne media spisują na straty relację, którą udało im się uratować. Jednak gwiazdorska para udowadnia, że między nimi układa się jak najlepiej. Fani twierdzą, że oboje zasługują na miłość.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości