Sandra Kubicka świętuje rok bez alkoholu. "Czuję się niesamowicie"

Sandra Kubicka od roku nie pija alkoholu
Sandra Kubicka od roku nie pija alkoholu
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Sandra Kubicka świętuje wyjątkową rocznicę. Modelka rok temu zdecydowała się, że nie będzie pić alkoholu i udało się jej wytrwać w tym postanowieniu. Do wyzwania dołączył także jej partner, Aleksander Baron. Para uczciła swoje osiągnięcie wyjątkowym zdjęciem.

Sandra Kubicka i Aleksander Baron tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani na początku swojego związku musieli mierzyć się ze sporą krytyką, jednak trudne chwile tylko umocniły ich relacje. Z każdym następnym dniem celebryci udowadniają, że ich miłość nie jest tylko na pokaz i chętnie opowiadają o nowych wyzwaniach, którym wspólnie dają radę.

kubicka zmęczenie sławą
Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"

Sandra Kubicka i Aleksander Baron rok temu zrezygnowali z alkoholu

Sandra Kubicka bardzo dba o swój wygląd i nigdy tego nie ukrywała. Jakiś czas temu modelka ponownie zaczęła pracować nad swoim ciałem, ale nie zaniedbała przy tym również umysłu. Rok temu gwiazda podjęła odważną decyzję i zrezygnowała całkowicie z picia alkoholu. Celebrytka nie wyłamała się z tego postanowienia ani razu, nawet podczas wakacji czy domowych imprez.

Swoim małym, ale wielkim dla zdrowia sukcesem pochwaliła się na Instagramie. Zdradziła też, że razem z nią wyzwanie podjął również jej partner Aleksander Baron.

"Cheers to sobriety! Almost 1 year. To już prawie rok odkąd zdecydowałam przestać pic alkohol. Czuję się NIESAMOWICIE, a to, na jakich obrotach pracuje mój umysł, jest nie do opisania. Szkoda, że nie miałam w sobie takiej siły wcześniej. W nowy rok i nadchodzące urodziny planuję również wejść z lemoniadą. Cieszę się, że misiu również wszedł ze mną na tę drogę. Razem raźniej" - napisała.

Fani pogratulowali modelce wytrwałości i docenili jej wysiłek.

"Gratulacje. Super, że o tym piszecie";

"Pięknie, dokładnie, po co ten alkohol, on w ogóle nie jest nam potrzeby";

"Świetna inicjatywa" - czytamy w komentarzach.

Sandra Kubicka zaczynała karierę jako nastoletnia modelka

Sandra Kubicka dziś mieszka w Polsce, ale to w Stanach Zjednoczonych zrobiła największą karierę. Piękna Polka zaczynała swoją przygodę z modelingiem jeszcze jako nastolatka i szybko została dostrzeżona przez największe marki w branży. Celebrytka w pewnym momencie została jednak zwolniona przez problemy zdrowotne, co mocno odbiło się na jej psychice. Dziś Sandra Kubicka otwarcie mówi o cieniach modelingu i cenie, jaką zapłaciła za sławę. Gwiazda choruje między innymi na zespół policystycznych jajników, który powodował u niej między innymi problemy z cerą i wahania wagi.

- Trafiłam w taki okres, gdy nie było jeszcze ruchu body positive i akceptacji, jak powiedziałam, że jestem chora. Zostałam zwolniona i powiedziano mi: "idź do domu". Dopiero gdy przestałam być modelką, dostałam traumy, powiedziałam, że mam dość bycia ocenianą jako produkt i człowiek bez jakichkolwiek emocji. Nagle wszyscy zaczęli mi współczuć i szanować moje słowa - mówiła w rozmowie z nami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości