Aleksandra Szwed o relacjach z byłymi partnerami. "To jest bardzo duży komfort"

Aleksandra Szwed i Aleksander Baron byli kiedyś parą
Aleksandra Szwed i Aleksander Baron byli kiedyś parą
Źródło: MW MEDIA
Aleksandra Szwed na jednej z ostatnich imprez została zapytana o relacje, jakie utrzymuje ze swoimi byłymi partnerami. Aktorka nie ukrywała, że żaden z nich nie jest dziś jej bliskim przyjacielem, ale z niektórymi wciąż utrzymuje kontakt. Wówczas padło pytanie o Aleksandra Barona, z którym rozstała się w 2013 roku. Aleksandra Szwed nie ukrywała irytacji.

Aleksandra Szwed jest jedną z gwiazd, które nie lubią mówić o swoim życiu prywatnym. Aktorka mimo to ma za sobą kilka medialnych związków w tym między innymi z Robertem Stockingerem i Aleksandrem Baronem i z biegiem lat niechętnie wraca wspomnieniami do tych czasów. Ostatnio wyjaśniła, że z kilkoma swoimi partnerami ma co prawda kontakt, ale nie jest to zażyła przyjaźń.

kubicka zmęczenie sławą
Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"

Aleksandra Szwed o Aleksandrze Baronie i relacjach z byłymi partnerami

Aleksandra Szwed podczas rozmowy z reporterką serwisu Jastrząb Post została zapytana o to, czy utrzymuje kontakt ze swoimi byłymi partnerami.

"Jeżeli coś zostawiamy w sferze przeszłości, to robimy to z jakiegoś powodu. Natomiast mam kilku serdecznych znajomych wśród moich byłych partnerów. Nie wpadamy do siebie na kawę, bo nie ma zupełnie takiej potrzeby, ale kibicujemy sobie, pracujemy w jednej branży, w związku z tym chcąc nie chcąc, mijamy się od czasu do czasu. Natomiast na szczęście obyło się bez dramatów, w związku z tym z sympatią i uśmiechem się mijamy. I tego też wszystkim życzę, bo to jest bardzo duży komfort" — powiedziała Aleksandra Szwed.

Dziennikarka postanowiła kontynuować temat i dopytała aktorkę o Aleksandra Barona, z którym Aleksandra Szwed rozstała się w 2013 roku. Warto dodać, że relacja z gwiazdą była dla gitarzysty zespołu Afromental pierwszym medialnym związkiem. Dziś partnerką znanego muzyka jest Sandra Kubicka. Aleksandra Szwed tym razem nie kryła lekkiej irytacji.

"Jak długo można odgrzewać tego samego kotleta? Ja mam prawie ośmioletniego syna, jestem od 10 lat w monogamicznym związku. Ja Baronowi życzę jak najlepiej. [...] Myślę, że nie ma żadnej przyjemności dla niego i jego kolejnych partnerek, w tym dla Sandry, że wracamy do przeszłości. Dajcie im żyć. Było, minęło, każde z nas poszło w swoją stronę. Myślę, że oni się akurat swoim życiem dzielą w takim stopniu, że wam to na materiał naprawdę wystarczy" — podkreśliła.

Aleksandra Szwed od 10 lat ma jednego partnera. Para doczekała się dwójki dzieci

Aleksandra Szwed od 10 lat jest w szczęśliwym związku z byłym koszykarzem, a obecnie trenerem personalnym Krzysztofem Białkowskim. Para nie opowiada zbyt często o swojej miłości i sprawach prywatnych, nie pojawia się również razem na tzw. ściankach. Zakochani doczekali się dwójki dzieci: ośmioletniego syna Borysa oraz rocznej córeczki. Aktorka czasami pokazuje na Instagramie zdjęcia ze swoimi najbliższymi.

Aleksandra Szwed bardzo długo ukrywała przed fanami wiadomość o drugiej ciąży i aż do szczęśliwego rozwiązania nie zdradzała płci swojej pociechy. Do tej pory nie zdradziła także, jak jej córeczka ma na imię.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości