Sandra Kubicka szczerze o związku z Baronem. "Nie jestem niczego pewna"

Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka zdementowała doniesienia portali. "Nie jestem niczego pewna" - mówi o swoim związku z Aleksandrem Baronem. Czy to potwierdzenie plotek o rzekomym rozstaniu gwiazdorskiej pary?

Jeszcze niedawno Sandra Kubicka głośno mówiła o chęci sprowadzenia na świat pierwszego dziecka. Mówiła, że to jedno z jej największych marzeń. Opowiedziała też, że cierpi na zespół policystycznych jajników, który znacznie utrudnia cały proces.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_26
Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"
Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"

Sandra Kubicka o związku z Baronem

Gwiazda jest pod stałą opieką lekarzy, dotąd jednak nie udało jej się zajść w ciążę w naturalny sposób. Stąd, jak tłumaczyła, zaczyna poważnie myśleć o zamrożeniu jajeczek.

"Jestem w trakcie podejmowania tej decyzji. Byłam już na pierwszych konsultacjach i lekarz mówi, że to jest bardzo dojrzałe i rozsądne, ale jeszcze gdzieś mam taką iskierkę z tyłu głowy, że może to się wydarzy, że może poczekaj, daj sobie do tej trzydziestki… Ale boję się, że jak będę miała trzydzieści lat, to ten mój jajnik znowu umrze i nie wiadomo co się wydarzy. I mam absolutny mętlik, jeśli chodzi o tę sytuację" - tłumaczyła w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

W najnowszym wywiadzie Sandra Kubicka wyznała jednak, że nie jest pewna, ile potrwa jej związek z Aleksandrem Baronem. Modelka racjonalizuje świetlaną wizję przyszłości, mówiąc, że niczego nie można być w pełni pewnym.

"Ja nigdy nie mówię, że coś jest na całe życie, mimo to, że jest mi to wsadzane do ust. Czytałam artykuły, że mówię o Alku, że to jest miłość do końca życia. Nigdy tak nie powiedziałam, bo ja nie jestem niczego pewna. Dzisiaj jesteśmy ze sobą, kochamy się, ale może się wydarzyć coś za tydzień, czy za miesiąc i co wtedy? Nie myślę aż tak do przodu, raczej jestem wdzięczna za to, co jest tu i teraz i dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa z Alkiem" - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Sandra Kubicka i Aleksander Baron - czy są nadal razem?

Jakiś czas temu media donosiły o rzekomych kłopotach w relacji Sandry Kubickiej z Aleksandrem Baronem. Spekulacje dotyczą kryzysu w związku znanej pary, mówiło się nawet, że para się rozstała. Sandra Kubicka, która do tej pory milczała na ten temat, w rozmowie z Jastrząb Post wyjaśniła sytuację.

Gwiazda przyznała, że ludzie chętnie rozpisują się na temat jej związku i zdają się pragnąć, aby w nim pojawił się kryzys. Stwierdziła jednak, że jest z Baronem już od dłuższego czasu, czego ludzie po prostu nie potrafią zaakceptować. Przyznała, że nie ma w zwyczaju publikować wszystkiego na Instagramie i nie chce tłumaczyć się mediom.

Jednak ostatnie doniesienia prasy, które pojawiły się w magazynie "Na żywo", wywołały wśród fanów jeszcze większe emocje. Według jednej z osób z otoczenia pary modelce bardzo przeszkadza, że Baron jest skoncentrowany na samym sobie, a ich kłótnie pojawiają się niemal codziennie. Co więcej, ostatnio Sandra Kubicka miała sporo na głowie, ponieważ musiała przejąć rolę prezesa w firmie cateringowej, którą prowadzi razem z ukochanym. Gwiazda przyznała, że dla niej jest to spore wyzwanie i odradza zakładanie własnego biznesu w branży gastronomicznej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości