Sandra Kubicka

Sandra Kubicka pokazała mamę i babcię

Sandra Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 r. w Łodzi. Modelka o międzynarodowej renomie (głównie Polska i Stany Zjednoczone). Występowała w teledyskach, kampaniach reklamowych oraz miała styczność z planem filmowym w produkcji „The End” u boku aktora – Tomasza Karolaka. Celebrytka prowadzi własne firmy oraz angażuje się w wiele akcji społecznych, jak „Czas Pokonać Raka Piersi” (globalna inicjatywa, której celem jest sprawdzanie stanu własnego zdrowia).

Sandra Kubicka – kariera

W 2008 r., mając 13 lat wzięła udział w konkursie związanym z agencją modelek w jednym z centrów handlowych w Miami. Mimo dyskwalifikacji (z powodu braku prezentacji talentu w ostatnim zadaniu) zaproponowano jej kontrakt z Next Model Management. Zdjęcia z sesji, w których brała udział, zostały opublikowane przez prestiżowe magazyny modowe. W kolejnych latach występowała w kampaniach reklamowych dla popularnych marek.

W 2016 r. jej sesję zdjęciową opublikował magazyn „Treats!”. Tego samego roku, mając 21 lat rozpoczęła karierę jako modelka w Stanach Zjednoczonych, gdzie według magazynu „Maxim”, uważana jest za jedną z najseksowniejszych Amerykanek.

W 2017 r. pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu „Playboy”. Jej wizerunek znajdował się również w publikacji polskiej i węgierskiej. Tego samego roku uczestniczyła w komercyjnych kampaniach marek bielizny i strojów kąpielowych.

W 2019 r. jej nagi wizerunek pojawił się na okładce w francuskim wydaniu czasopisma „Maxim” (w nim znalazła się na liście „100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki”). Do 2021 r. współpracowała z agencją modelek Małgorzaty Leitner – Avant Models, dzięki której sukces odniosły również Joanna Krupa, Katarzyna Struss oraz Karolina Pisarek.

Sandra Kubicka – ciekawostki

Występowała w teledyskach:

  • „All Aboard” – Romeo Santos feat. Lil' Wayne (2012 r.),
  • „Banga Banga” – Austin Mahone (2013 r.),
  • „You” – Robert M. (2019 r.).

W 2015 r. została jedną z głównych modelek platformy „Asos” (brytyjski sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży mody i kosmetyków).

W 2019 roku zajęła trzecie miejsce w 10 edycji programu rozrywkowego „Dancing with the Stars” („Taniec z gwiazdami”) w parze z Adamem Adamonisem.

Zagrała w filmie „The End” (scenariusz był inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia celebrytów), którego polska i światowa premiera odbyła się w 2021 roku.

Prowadzi sklepy internetowe m.in. z:

  • bielizną damską
  • sokami
  • kosmetykami
  • nakryciami głowy
  • perfumami
Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"
Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA