Sara Egwu-James wzięła udział w amerykańskim "Mam talent!". Jak jej poszło?

Sara Egwu-James wzięła udział w amerykańskim "Mam talent!"
Sara Egwu-James wzięła udział w amerykańskim "Mam talent!"
Źródło: MWMEDIA
Sara Egwu-James dała poznać się publiczności w jednym z programów muzycznych. Swoim głosem zachwyciła nie tylko widzów, ale i jury. 14-latka nie zwalnia tempa i tym razem zaskoczyła swoich fanów. Okazało się, że wzięła udział w amerykańskim "Mam talent!".

Sara Egwu-James mimo młodego wieku ma już wierne grono fanów. W wieku 13 lat wystąpiła w jednym z muzycznych programów dla dzieci, który wygrała. Od tego czasu Sara Egwu-James pojawia się regularnie na ściankach i nie daje o sobie zapomnieć. Jej głos uważany jest za jedno z największych objawień polskiej sceny muzycznej, a fani porównują jej barwę do Whitney Houston.

Sara Egwu-James zaskoczyła fanów

Nastolatka była również reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci 2021 we Francji. Sara Egwu-James ma 14 lat i pochodzi z Ośna Lubuskiego. Już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Jej ojciem również jest muzykiem. John Egwu-James w 2011 r. pojawił się w programie TVN "X Factor".

Teraz Sara Egwu-James zaskoczyła swoich fanów. Jej najnowszy post na Instagramie wywołał niemałe poruszenie w mediach. Nastolatka ogłosiła bowiem, że wzięła udział w amerykańskiej edycji programu "Mam talent!".

Zobacz wideo:

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sara Egwu-James wystąpi w amerykańskim "Mam talent!"

Na Instagramie dodała kilka zdjęć z przesłuchań i napisała:

"W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i... wzięłam udział w przesłuchaniach do 'America’s Got Talent!'. Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć, jak mi poszło — koniecznie obserwujcie media społecznościowe. Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! Kocham was" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami m.in. od Patricii Kazadi, Barona, Roksany Węgiel, Magdaleny Beredy, Kayah czy Alicji Szemplińskiej.

"Gratulacje, kochana", "Nie mogę się doczekać", "Tak trzymaj, idź po swoje", "Na pewno dobrze ci poszło", "Mega! Trzymamy kciuki", "Jestem bardzo dumny", "Ale czad" - pisali.

My również trzymamy kciuki za Sarę i życzymy jej powodzenia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości