Sarah Ferguson o przyczynie śmierci Lisy Marie Presley. Martwi się o jej dzieci

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sarah Ferguson o przyczynie śmierci Lisy Marie Presley

Fani opłakują śmierć córki Elvisa Presleya. Lisa Marie Presley zmarła 13 stycznia br. Przyczyną śmierci był zawał serca. 54-letnia artystka przez kilka godzin walczyła o życie w szpitalu. Sarah Ferguson ma swoją teorię na temat odejścia jedynego dziecka króla rocka and rolla. Była małżonka księcia Andrzeja twierdzi, że miało się do tego przyczynić złamane serce. O co chodzi?

Lisa Marie Presley była aktorką i piosenkarką. Zawsze budziła zainteresowanie mediów i fanów z uwagi na to, że była córką legendarnego artysty, przez co dostała przydomek "księżniczki rock and rolla". Spotykała się też ze znanymi osobami. Jej mężem był Michael Jackson, a później Nicolas Cage. Miała czterech mężów, z pierwszym i ostatnim doczekała się dzieci. Wychowywała trzy córki. Miała też syna, który zmarł w 2020 roku.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Guy Ritchie o pracy nad filmem "Gra Fortuny"
Guy Ritchie o pracy nad filmem "Gra Fortuny" Źródło: "Co Za Tydzień"

 Lisa Marie Presley nie żyje. Przyczyna śmierci

Sara, księżna Yorku, była przyjaciółką Lisy Marie Presley. Oczywiście uczestniczyła w pogrzebie zmarłej. Udzieliła wtedy wywiadu dla portalu Page Six, w którym wspomniała o tym, jakiej straty doświadczyła córka Elvisa Presleya.

"Myślę, że jest teraz z Benem" – powiedziała Sarah Ferguson.

Wspomniany wcześniej jedyny syn Lisy Marie Presley Benjamin Storm zmarł w wieku 27 lat. Księżna Yorku twierdzi, że jej przyjaciółka cierpiała po samobójstwie syna i to złamało jej serce. Dodała też, że szczególną opieką należy teraz otoczyć córki Lisy.

"Myślę, że musimy upewnić się, że Finley, Riley i Harper otrzymają pełne wsparcie w przyszłości [...] Była z nich taka dumna. Kiedyś pisała do mnie, mówiąc: 'Tak naprawdę zachwycam się tym, jak wspaniałe są teraz moje dzieci'" - powiedziała Sarah Ferguson.

Lisa Marie Presley tęskniła za synem

Benjamin popełnił samobójstwo w domu matki. Poniósł śmierć na skutek postrzału w klatkę piersiową. Lisa Marie Presley wyznała, że obwiniała się o śmierć syna. Później często go wspominała.

Mój piękny aniołek. Czciłam ziemię, po której stąpałeś, po tej ziemi, a teraz w niebie. Moje serce i dusza poszły z tobą [...] Proszę, poczekaj na mnie kochanie i trzymaj mnie za rękę, kiedy zostanę, aby nadal chronić i wychowywać twoje młodsze siostry [...] Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mój słodki chłopaku. Byłeś zbyt dobry dla tego świata

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości