Selena Gomez odniosła się do słów Hailey Bieber. "To nie jest sprawiedliwe"

Selena Gomez odpowiada Hailey Bieber
Selena Gomez odpowiada Hailey Bieber
Źródło: Getty Images
Nie milkną echa po głośnym wywiadzie Hailey Bieber, w którym modelka opowiedziała o związku z Justinem Bieberem. 26-latka zaznaczyła, że jej związek z piosenkarzem zaczął się już po jego rozstaniu z Seleną Gomez. Teraz aktorka odniosła się do tych słów.

Justin Bieber w 2010 r. zaczął spotykać się z Seleną Gomez. Para była razem cztery lata, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. W 2017 r. postanowili do siebie wrócić, jednak już rok później ogłosili decyzję o rozstaniu.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Selena Gomez odpowiedziała Hailey Bieber

Fani byli załamani ich decyzją, a nawet uwielbiali ich do tego stopnia, że wymyślili im pseudonim "Jelena". Jakim zaskoczeniem okazało się, że już w lipcu tego samego roku Justin Bieber oświadczył się modelce Hailey Baldwin.

Po zaledwie trzech miesiącach od zaręczyn para stanęła na ślubnym kobiercu i są razem do tej pory. Fani Seleny Gomez nadal nie mogą pogodzić się z jej rozstaniem z muzykiem, dlatego zarzucają Hailey Bieber, że ta uwiodła piosenkarza jeszcze kiedy ten był w związku z aktorką.

Hailey Bieber o jej związku z Justinem Bieberem

Ostatnio modelka była gościem podcastu "Call Her Daddy" prowadzonego przez Alexis Cooper, w którym odniosła się do plotek o tym, że "ukradła" Justina Biebera Selenie Gomez. Hailey Bieber powiedziała, że jej znajomość z Justinem zaczęła się już po zakończeniu jego poprzedniego związku.

"Kiedy on i ja zaczęliśmy się zaczepiać lub cokolwiek w tym rodzaju, nie był w żadnym związku [...] To nie jest mój charakter, żeby mieszać w czyimś związku, zostałam wychowana lepiej" - powiedziała.

Teraz do jej słów odniosła się Selena Gomez, jednak nie zwróciła się do modelki bezpośrednio. Aktorka dała do zrozumienia, że między nią a modelką nie ma złych relacji. Podczas transmisji na żywo na TikToku powiedziała:

"Myślę, że niektóre z rzeczy, których nawet jestem świadoma, są po prostu podłe i obrzydliwe. I to nie jest sprawiedliwe, ponieważ nikt nigdy nie powinien otrzymywać takich wiadomości na swój temat. Jeśli wspierasz Rare [marka kosmetyczna Seleny Gomes — przyp. red.], nie mogę ci wystarczająco podziękować, ale wiedz, że reprezentujesz również to, co oznacza i że słowa mają znaczenie. Naprawdę mają znaczenie" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości