Selma Blair była zgwałcona wiele razy. Dopiero teraz odważyła się o tym opowiedzieć

Selma Blair szczerze o alkoholizmie
Selma Blair szczerze o alkoholizmie
Źródło: Getty Images North America
Selma Blair jest znaną amerykańską aktorką. Ostatnio gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o walce z chorobą alkoholową. Aktorka powiedziała, że pierwszy raz upiła się, kiedy miała zaledwie 7 lat. Podzieliła się również tragicznymi wydarzeniami z życia. Na studiach została wielokrotnie zgwałcona.

Selma Blair była gwiazdą "Szkoły uwodzenia". W 2018 r. aktorka poinformowała, że choruje na stwardnienie rozsiane, jednak jak się okazało, to nie jedyna choroba, z którą musi zmierzyć się aktorka. W najnowszym wywiadzie dla "People" Selma Blair powiedziała, że ma problem z alkoholem.

Selma Blair w szczerym wywiadzie

Co ciekawe, aktorka doskonale pamięta moment, kiedy upiła się pierwszy raz.

"Pierwszy raz, kiedy się upiłam, to było objawienie. Zawsze lubiłam Paschę. Kiedy wzięłam małe łyki Manischewitza (koszerne wino - przyp. red.), przez cały seder przeszywało mnie światło, które wypełniło mnie ciepłem Boga" - mówiła.

Po czym szybko dodała:

"Ale kiedy miałam siedem lat, kiedy w zasadzie mieliśmy Manischewitza z beczki i nikt nie zwracał uwagi na to, ile wypiłam, zrozumiałam to: nie odczuwałam potęgi Boga, ale fermentacji. Pomyślałam: cóż, to ogromne rozczarowanie, ale ponieważ okazuje się, że mogę czerpać ciepło Pana z butelki, cieszę się, że jest tutaj" - mówiła w rozmowie z "People".

Aktorka dodała, że tamtej nocy po raz pierwszy upiła się, a rano nie pamiętała, jak znalazła się w łóżku. Selma Blair przez lata ukrywała przed rodziną fakt, że ma problem z alkoholem. Znacząco nasilił się, kiedy po szkole średniej wyjechała na studia.

Zobacz wideo:

TZPAZURA_DZIECI
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Selma Blair została wielokrotnie zgwałcona

Tam zdarzało jej się wielokrotnie tracić przytomność z powodu upojenia alkoholowego. Pierwszą sytuację z tym związaną, zapamiętała do tej pory. Znalazła się w łóżku w dwoma mężczyznami. W rozmowie z "People" aktorka o tym powiedziała:

"Nie wiem, czy obaj mnie zgwałcili. Jeden z nich zdecydowanie tak" - powiedziała.

Dalej dodała:

"Stałam się drobna i cicha i czekałam, aż to się skończy. Chciałabym móc powiedzieć, że to, co mi się przydarzyło tamtej nocy, było anomalią, ale tak nie było. Zostałam zgwałcona wiele razy" - mówiła.

Selma Blair wyjaśniła, że teraz czuje się gotowa, aby poruszać ten temat, ponieważ chce przestrzec innych i zwrócić uwagę na problem alkoholowy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości