Sharon Stone zapłaciła za sławę wysoką cenę. Przez rolę w "Nagim instynkcie" straciła syna

Autor:
Kamila
Jamrożek
Sharon Stone przez "Nagi instynkt" straciła syna    

Sharon Stone, znana amerykańska aktorka, ujawniła w najnowszym wywiadzie, że film "Nagi instynkt" przyniósł jej nie tylko światową sławę, ale także spowodował utratę syna. Sądowa batalia o prawo do opieki nad dzieckiem po rozwodzie z mężem doprowadziła u gwiazdy Hollywood do poważnych problemów emocjonalnych, a nawet fizycznych. 

W najnowszym wywiadzie Sharon Stone przypomniała trudną walkę sądową, którą toczyła z byłym mężem, Philem Bronsteinem, o opiekę nad synem wiele lat temu. Aktorka wyjawiła, że jej udział w thrillerze "Nagi instynkt" miał znaczny wpływ na przegraną w procesie. Mimo że rola w kultowym filmie przyniosła gwieździe ogromną popularność i uznanie w branży, równocześnie przyczyniła się do dramatycznych wydarzeń w jej życiu prywatnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt
Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

Sharon Stone i Phil Bronstein - historia związku

Sharon Stone i Phil Bronstein wzięli ślub w 1998 roku. Para próbowała przez długi czas mieć dziecko, ale niestety nie udało im się. Po trzech poronieniach aktorka zdecydowała się na adopcję. Jednak małżeństwo Sharon Stone i znanego dziennikarza śledczego nie przetrwało próby czasu. W 2003 roku Phil Bronstein złożył pozew o rozwód, a jako przyczynę rozpadu związku podał "różnice nie do pogodzenia".

To rozstanie zapoczątkowało kilkuletnią sądową batalię o prawo do opieki nad adoptowanym synem Roanem Josephem. Niestety, Stone przegrała tę walkę. Teraz, podczas swojego udziału w podcaście "Table for Two", aktorka wyjawiła, że duży wpływ na tę porażkę miała jej rola w kontrowersyjnym thrillerze "Nagi instynkt" z 1992 roku.

Sharon Stone przez "Nagi instynkt" straciła syna    
Sharon Stone w filmie "Nagi instynkt" Źródło: x-news

Sharon Stone - walka o syna

Sharon Stone opowiedziała w podcastcie "Table for Two", że jej niekorzystny wyrok w sprawie opieki nad adoptowanym synem Roanem Josephem wynikał z osobistych uprzedzeń i negatywnej opinii o jej wizerunku, m.in. związanych z rolą w filmie "Nagi instynkt".

Pamiętam, jak sędzia zapytał mojego malutkiego synka: 'Czy wiesz, że twoja mama kręci filmy erotyczne?'. To, że uznano mnie za złego rodzica ze względu na rolę w tym filmie, było potwornym nadużyciem systemu. Dziś ludzie paradują nago w telewizji i nikt się tym nie przejmuje. Moja nagość była widoczna na ekranie przez ułamek sekundy i przez to pozbawiono mnie prawa do opieki nad synem

Po rozwodzie z mężem aktorka miała możliwość spotykania się z synem tylko raz w miesiącu, co wywołało u niej fizyczne dolegliwości, w tym arytmie serca, co "dosłownie złamało jej serce".

Trafiłam do szpitala Mayo Clinic z powodu arytmii. To dosłownie złamało mi serce

Podczas batalii sądowej o opiekę nad synem, jej były mąż zarzucił jej, że notorycznie wmawiała dziecku choroby i nie potrafiła o niego właściwie zadbać, m.in. że wstrzykiwała mu botoks w stopy w celu ograniczenia pocenia. Sharon Stone zapewniała, że dowody na jej rzekome zaniedbania zostały sfabrykowane, ale sędzia uwierzył Philowi Bronsteinowi.

Sharon Stone z synem Roanem Josephem Bronsteinem
Sharon Stone z synem Roanem Josephem Bronsteinem w 2018 r. Źródło: Getty Images

Sharon Stone - dzieci

Po rozwodzie z Philem Bronsteinem Sharon Stone adoptowała dwóch synów. W 2005 roku do jej rodziny dołączył drugi syn Laird Vonne, a rok później, w 2006 roku adpotowała trzeciego syna Quinna Kelly'ego Stone'a. Aktorka mieszka wraz z trójką swoich synów w West Hollywood w Kalifornii, w domu, który kiedyś należał do aktora Montgomery'ego Clifta. Oprócz aktorstwa zaangażowana jest w wiele inicjatyw charytatywnych i społecznych, w tym w walkę z AIDS, przemocą wobec kobiet i promowanie równości płci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości