Sąsiedzi Marty Malikowskiej ze "Skazanej" wezwali do jej domu policję. Co się stało?

Policja w mieszkaniu Marty Malikowskiej z serialu "Skazana"
Policja w mieszkaniu Marty Malikowskiej z serialu "Skazana"
Źródło: MWMEDIA
Marta Malikowska wciela się w postać kryminalistki Kosy w serialu "Skazana", w którym pierwsze skrzypce gra Agata Kulesza. Aktorka miała poważny problem, o czym opowiedziała w formie anegdoty w programie Kuby Wojewódzkiego. W jej domu interweniowała policja. Funkcjonariuszy wezwali sąsiedzi gwiazdy. Co takiego zrobiła aktorka?

Marta Malikowska przez lata związana była ze zmarłym niedawno muzykiem Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem, z którym ma dziecko. Aktorka rozwijała swój warsztat w wielu spektaklach teatralnych. Mogliśmy zobaczyć ją w kilku serialach TVN. Zagrała w "Drugiej szansie", "Chyłce", a teraz w "Skazanej". Okazało się, że jej ostatnia rola ma ogromny wpływ na życie prywatne.  

Marta Malikowska — kryminalistka w "Skazanej", jak odbierana jest w prawdziwym życiu?

Marta Malikowska wciela się w postać groźnej kryminalistki o pseudonimie Kosa.  Jej bohaterka jako nastolatka trafiła do poprawczaka, a potem siedziała kilka razy za różne wykroczenia. W końcu skazała ją sędzia Alicja Mazur (Agata Kulesza). Kosa dostała 8 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami. Okazuje się, że ludzie zaczęli utożsamiać aktorkę z tą postacią.

Marta Malikowska opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego o interwencji policji w jej domu. Wezwali ją sąsiedzi gwiazdy.

"Miałam wjazd policji i myślałam, że mam nowych sąsiadów, którzy naprawdę uważają, że jestem kryminalistką. Policjanci powiedzieli mi, że sąsiedzi twierdzą, iż palę marihuanę" - wyjaśniła powód intwerwencji.

Aktorka wpuściła funkcjonariuszy do środka i wyjaśniła im, skąd wziął się specyficzny zapach, który wydobywał się z jej domu.

"W pierwszym momencie byłam załamana sąsiadami [...] Moja córka miała anginę i przygotowywała się do premiery w Teatrze Studio, więc zastosowałam medycynę niekonwencjonalną. Byłam na akupunkturze i tam dostałam kadzidło, które specyficznie pachnie. Godzinę po – dzwonek i panowie przedstawiają się 'Policja antynarkotykowa'" - dodała.

Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi"
Mandaryna i Anna Świątczak nagrały pierwszy, wspólny singiel "Od nowa", a dziś ma miejsce oficjalna premiera teledysku. Gwiazdy po raz pierwszy opowiedziały o współpracy w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale także prywatnie obie panie mają bardzo przyjacielskie relacje.

Marta Malikowska i Jacek Szymkiewicz. Jaki związek tworzyli?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

12 kwietnia 2022 roku zmarł Jacek "Budyń" Szymkiewicz, muzyk znany z takich formacji jak Pogodno czy Babu Król. Artysta miał zaledwie 48 lat. Marta Malikowska w wywiadzie dla prestizszczecin.pl opowiedziała o związku z muzykiem. Jacka Szymkiewicza poznała na jednej z prób w Teatrze Współczesnym. Byli razem, ale ich drogi się ostatecznie rozeszły, a aktorka związała się z innym muzykiem.

"Zakochaliśmy się w sobie. Byliśmy razem cztery lata, rozstaliśmy się, ale próbowaliśmy coś jeszcze ratować, no i Jacek poznał mnie z Maćkiem (Maciej Kurowicki, wokalista Hurtu – red.). Zaczęliśmy się przyjaźnić, aż w końcu przyjaźń przerodziła się w miłość. Ale z Jackiem jesteśmy w dobrych relacjach, mamy dziecko" - opowiedziała.

Marta Malikowska nie chciała brać ślubu. W tym samym wywiadzie przyznała, że nie utożsamia się z instytucją małżeństwa.

"Nie, instytucja małżeństwa to dla mnie paranoja. Jak można komuś obiecać miłość do końca życia?! To są kajdanki. Jak można sobie kajdanki z własnej woli nakładać? Powinniśmy mieć zawsze możliwość powiedzieć: 'dziękuję ci, już nie mogę z tobą być" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości