Losy uczestników 8. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudziły wiele gorących dyskusji wśród widzów. Podczas emisji programu, opinie na temat Marty Podbioł z Katowic były szczególnie krytyczne. Zarzuty fanów programu dotyczyły m.in. jej uzależnienia od nikotyny.
Zazwyczaj podczas pierwszego spotkania staramy się ukryć wszelkie czynniki, które mogą zostać odebrane negatywnie przez drugą osobę. Jednak Marta Podbioł w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła pokazać prawdę o sobie od samego początku. Szybko poinformowała nowego męża Macieja o wszystkich szczegółach ze swojego życia. Jego uwagę zwrócił szczególnie nałóg uczestniczki. Wyznał otwarcie, że nie przepada za palaczkami. Widzowie również krytykowali Martę Podbioł za szkodliwy nałóg.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu
"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rzuca palenie
Marta Podbioł postanowiła zerwać z nałogiem palenia. Uczestniczka była hejtowana przez internautów i programowego męża z powodu uzależnienia od nikotyny. Już w trakcie emisji programu postanowiła odezwać się publicznie w tej sprawie.
W emocjonalnym wpisie na Instagramie Marta Podbioł wyjaśniła swoje stanowisko i powody, dla których nie chciała ukrywać palenia zgodnie z radą anonimowych internautów.
"Nie zamierzam udawać kogoś, kim nie jestem. A jestem między innymi palaczką. Czy jestem z tego dumna? Niekoniecznie. Czy lubię palić? Niestety tak, dlatego jest mi tak trudno z tym zerwać..." - napisała.
Uczestniczka programu stwierdziła, że podziwia wszystkie osoby, które zdołały porzucić nałóg palenia. Jednocześnie podkreśliła, że to, czy pali papierosy, czy nie, to jej sprawa i wybór. Ostatecznie Marta Podbioł odniosła sukces, zrywając z nałogiem, czym pochwaliła się na koncie na Instagramie.
"Jutro dwa tygodnie bez papierosów. Jest moc. Póki co..." - napisała.
Czy Marta Podbioł utrzyma swoje postanowienie? Czas pokaże.
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" hejtowana za palenie w sukni ślubnej
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie potrafiła się powstrzymać od palenia papierosów nawet w dniu swojego wesela. Przez to została zhejtowana przez widzów, którzy zwracali uwagę na ryzyko zniszczenia sukni ślubnej.
Nie tylko fani programu, ale również mąż Marty, Maciej, nie krył niezadowolenia z jej palenia. Wyraził swoje zdanie na ten temat podczas wycieczki w góry.
"Wiesz, ile spaliłaś papierosów wczoraj wieczorem? Nie to, że liczyłem, ale myślę, że około jednego na kwadrans. [...] Myślę, że Marta, jak na kobietę, bardzo dużo pali. Potrafi w ciągu godziny cztery papierosy spalić" - mówił uczestnik.
Marta Podbioł nie pozostała dłużna i zasugerowała, że Maciej powinien był wyraźniej określić swoje preferencje w ankiecie, jeśli tak bardzo przeszkadza mu paląca partnerka.
"Zaznaczyłem, że może. Nie mam nic przeciwko, po prostu nie było dopisku 'palącej jak smok, jak ciuchcia'"– odpowiedział Maciej
Marta Podbioł nie pozostała obojętna na krytykę i przyznała, że jeśli poczuje potrzebę ograniczenia palenia, to podejmie odpowiednie kroki. Najwidoczniej właśnie nadszedł ten czas. Życzymy jej powodzenia!
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.
Czytaj też:
- Ilona Felicjańska o sądowej batalii i relacjach z byłym partnerem. "Musi się bronić" [TYLKO U NAS]
- Zaskakująca wpadka podczas koncertu Pink w Warszawie. Wszystko zarejestrowąły kamery
- Meryl Streep przeżyła prawdziwe piekło. Ukochany zmarł w jej objęciach
Autor: Kamila Jamrożek
Źródło zdjęcia głównego: Player