Sophie Turner spotyka się z brytyjskim arystokratą. Media obiegły zdjęcia

Sophie Turner
Sophie Turner
Źródło: Getty Images Europe
Sophie Turner w ubiegłym roku rozwiodła się z Joe Jonasem po czterech latach związku. Brytyjska aktorka teraz została przyłapana z arystokratą Peregrinem Pearsonem, a zakochani udali się na randkę do... Paryża.

Sophie Turner jest brytyjską aktorką, którą fani mogą kojarzyć z produkcji takich jak "Gra o Tron", "Survive" czy "Zróbmy zemstę". 27-latka w 2016 r. zaczęła spotykać się z Joe Jonasem, znanym na całym świecie z tria Jonas Brothers.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

HP7_MARVIN_ROZSTANIE (1)
Marvin Kruciński z "HP" o rozstaniu z Karoliną "Mallu" Majewską. Dlaczego im nie wyszło?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sophie Turner rozstała się z Joe Jonasem

W 2017 r. para zaręczyła się i 1 maja 2019 r. pobrali się w Las Vegas. Szczęśliwi nowożeńscy mieli jednak dwa śluby, bowiem drugi odbył się we Francji jeszcze tego samego roku. W 2020 r. na świecie pojawiła się ich córka Willa, a dwa lata później urodziła się kolejna córeczka Delphine.

Niestety, ich związek nie przetrwał problemów, które się pojawiły i już na początku września 2023 r. w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Joe Jonas i Sophie Turner doszli do porozumienia jeszcze przed rozprawą rozwodową. Według informacji Page Six, na podstawie dokumentów sądowych, rodzice osiągnęli satysfakcjonujący obie strony kompromis w sprawie opieki nad dziećmi.

Sophie Turner jest w związku z brytyjskim arystokratą

Już pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiły się plotki o nowym związku Sophie Turner. Aktorka została bowiem przyłapana w towarzystwie brytyjskiego arystokraty Peregrine'a Pearsona, który kilka lat temu został okrzyknięty przez brytyjską prasę "najbardziej pożądanym kawalerem".

Od kilku miesięcy paparazzi przyłapali zakochanych już kilka razy. W styczniu Sophie Turner wybrała się na narty wraz z nowym ukochanym, którego spostrzegawczy internauci mogli wypatrzeć na zdjęciach udostępnianych przez aktorkę w mediach społecznościowych.

Sophie Turner i Peregrine Pearson
Sophie Turner i Peregrine Pearson
Źródło: Getty Images Europe

Fani podejrzewali, że aktorka i arystokrata są razem, jednak sami nie zabierali głosu w tym temacie do czasu imprezy Stanleya Zhu, na której potwierdzili łączące ich uczucie. Kilka dni temu paparazzi przyłapali zakochanych na kolejnej randce w... Paryżu.

Sophie Turner i Peregrine Pearson
Sophie Turner i Peregrine Pearson
Źródło: GC Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości