Paweł Olejnik ze "ŚOPW" pokazał partnerkę. Świętują rocznicę związku

Paweł Janik
Paweł Janik ze "ŚOPW" pokazał zdjęcie z nową partnerką
Źródło: player.pl
Paweł Olejnik to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jego programowe małżeństwo miało spore szanse na powodzenie, dziś jest szczęśliwym rozwodnikiem w nowym związku. Zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych, wzbudziło spore zainteresowanie. To pierwsza, publiczna fotografia z ukochaną u boku.

Paweł Olejnik szybko zyskał sympatię widzów. Poznaliśmy go bowiem jako ciepłego i oddanego mężczyznę, który może wiele poświęcić, by stworzyć udany związek. Uczestnik z okazji swojej pierwszej rocznicy związku pochwalił się na Instagramie swoim szczęściem z innymi. 

Paweł Olejnik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie kuzynki Kasi, swojej ukochanej

Uczestnik show pierwszy raz udostępnił zdjęcie u boku swojej wybranki podczas świąt Bożego Narodzenia. Zapozowali na tle choinki, jednak internauci nie zobaczyli twarzy ukochanej Pawła. Jak zapewniał uczestnik, jego partnerce zależało na anonimowości. Na oficjalne przedstawienie zaczekali do 26 czerwca, czyli swojej oficjalnej, pierwszej rocznicy związku.

"Czas szybko leci niczym małżeństwa uczestników 'Ślubu od pierwszego wejrzenia', i tak z Klaudią obchodzimy pierwszą rocznicę związku. Cóż mogę poradzić tym, którzy jeszcze nie znaleźli drugiej połówki…  Zdecydowanie łatwiej buduje się związek bez codziennych storiesów z porannej kawy" - napisał pod swoim postem na Instagramie. 

Paweł Olejnik - "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Paweł Olejnik zgłosił się do 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i z wielkim apetytem na miłość wkroczył w życie Katarzyny Zięciak. Para podczas ślubnego przyjęcia przypadła sobie do gustu i nie stroniła od rozmów i miłych gestów. Niestety, tuż po weselu zaczęli zauważać w sobie cechy, do których ciężko było im przywyknąć. 

Para mimo dzielących ją różnic, zdecydowała, że pozostanie w małżeństwie. Zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu emisji programu poinformowali media, że są już po rozwodzie. Zarówno Paweł Olejnik, jak i Katarzyna Zięciak zadeklarowali, że zakończyli pewien etap i czekają na to, co nowego i być może lepszego, przyniesie im los.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości