Stylowe mieszkanie Katarzyny Sokołowskiej. Jak urządziła się reżyserka pokazów mody?

Kasia Sokołowska
Kasia Sokołowska
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska co jakiś czas pokazuje fragmenty swojego mieszkania. Choć na co dzień raczej unika eksponowania życia prywatnego w przestrzeni publicznej, to z kilku zdjęć, jakimi podzieliła się ostatnio na Instagramie, można złożyć imponującą całość. Wyczucia stylu reżyserce pokazów mody odmówić nie można.

Katarzyna Sokołowska w branży modowej działa od dłuższego czasu, a program "Top Model" przyniósł jej jeszcze większą popularność. W programie zajmuje fotel jurorski od trzeciej edycji. Ostatnio była również na językach w kontekście późnego macierzyństwa. Katarzyna Sokołowska w ubiegłum roku urodziła synka, a kilka miesięcy temu obchodziła swoje 50 urodziny w gronie celebrytów, w tym Lary Gessler i Roberta Kupisza, którzy pojawili się na zdjęciach zamieszczonych przez gwiazdę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ada Fijał zdradziła, jak spędzi Wielkanoc. Wyjeżdża do Włoch
Ada Fijał zdradziła, jak spędzi Wielkanoc. Wyjeżdża do Włoch

Tak mieszka Katarzyna Sokołowska

Reżyserka pokazów mody coraz częściej dzieli się z obserwatorami na Instagramie chwilami z życia prywatnego. Na jej profilu można zobaczyć kadry z podróży, zdjęcia zza kulis "Top Model" oraz chwile spędzone z rodziną i jej synkiem. Okazjonalnie Kasia Sokołowska prezentuje również swoje warszawskie mieszkanie, które robi niesamowite wrażenie. Tak przynajmniej można wywnioskować z lawiny pozytywnych komentarzy.

Warszawskie mieszkanie celebrytki ma piękny widok na centrum miasta oraz Pałac Kultury i Nauki, a wnętrza urządzone są w przytulnym, acz minimalistycznym stylu. Na uwagę zasługują etniczne pamiątki i imponujące rzeźby. Wszystko jest przemyślane tak, by stworzyć wrażenie eleganckich, ale jednocześnie wygodnych i praktycznych wnętrz. Zapewne jednym z najważniejszych elementów mieszkania jest garderoba Katarzyny Sokołowskiej. Ta jest na tyle pakowna, że pomieściła całą jej bogatą kolekcję szpilek. Zresztą, zobaczcie sami.

Katarzyna Sokołowska pokazała synka

Niedawno Katarzyna Sokołowska opublikowała wzruszający wpis na swoim koncie na Instagramie, w którym pochwaliła się zdjęciem swojego synka Ivo Lwa, który właśnie skończył 8 miesięcy. Na zdjęciach można zobaczyć maluszka w brązowym polarowym kombinezonie, a także reżyserkę pokazów przymierzającą synkowi buciki.

"8 miesięcy. Kiedy na Baby Shower dostałam buciki dla Ivo, trudno mi było sobie wyobrazić moment, gdy je mu założę. Nie sądziłam, że czas płynie tak szybko..." - podpisała zdjęcie.

Mimo że Kasia Sokołowska rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami, ale na swoim koncie na Instagramie ma prawie 400 tysięcy obserwatorów. Stąd pod zdjęciem — ogrom zachwytu.

Dzieci rosną bardzo szybko, zanim się obejrzymy już kończą studia"

"Jaki słodziak, oczka mamy"

"Super słodziak" - zachwycają się fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości