Sylvester Stallone rozwodzi się po 25 lat małżeństwa. Jaki jest powód rozstania?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Sylvester Stallone

Niepokojące informacje o rozwodzie popularnej hollywoodzkiej pary zostały potwierdzone. Sylvester Stallone i Jennifer Flavin rozstają się po 25 latach małżeństwa.

Sylvester Stallone jest amerykańskim aktorem, któremu ogólnoświatową popularność przyniosła seria o niepoprawnym pięściarzu Rockym. Co ciekawe, scenariusz do kultowej serii wyszedł spod ręki samego odtwórcy głównej roli. Film stał się przepustką Sylvestra Stallone'a do wielkiej kariery. Od 1997 roku aktor związany był z modelką Jennifer Flavin.

Sylvester Stallone rozwodzi się po 25 lat małżeństwa

Pierwsze plotki o kryzysie w idealnym małżeństwie Stallone'ów pojawiły się, gdy aktor zakrył tatuaż przedstawiający podobiznę żony. Zamiast niej na ramieniu Sylvestra Stallone'a dumnie prezentuje się wizerunek jednego z psów aktora. Wówczas Jennifer Flavin opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z córkami, dodając zagadkowy opis:

"Te dziewczyny są moim priorytetem️. Nic innego nie ma znaczenia. Nasza czwórka na zawsze".

Plotki o kryzysie zostały potwierdzone, a prawda okazała się znacznie gorsza. Portal PageSix donosi, że Jennifer Flavin wniosła pozew o rozwód. Dokumenty zostały złożone przez kobietę 19 sierpnia do sądu w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Zgodnie z dokumentami, do których dotarły zagraniczne media, Jennifer Flavin postrzega swoje małżeństwo jako "bezpowrotnie zepsute". Kobieta będzie walczyć o sprawiedliwy podział majątku. Co ciekawe, jej zdaniem aktor miał doprowadzić do "celowego rozproszenia, zubożenia i/lub marnowania majątku małżeńskiego".

25 lat TVN. Spot wizerunkowy jesień 2022
25 lat TVN. Spot wizerunkowy jesień 2022

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin - historia miłości

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin poznali się w 1988 roku. Kobieta miała wówczas 19 lat, a aktor był u szczytu kariery. Zrealizował trzy filmy o kultowym Rambo, a także aż cztery odsłony historii pięściarza Rocky'ego. Poznali się rzekomo w restauracji w Beverly Hills. Sylvester Stallone był już wówczas dwukrotnie żonaty i miał dwóch synów. Romans z modelką trwał do 1994 roku, kiedy to aktor zerwał z nią za pośrednictwem listu.

Po krótkim epizodzie Sylvestra Stallone'a z inną supermodelką para wróciła do siebie w 1995 roku. Od tamtej pory uważani byli za parę niemal idealną, a w 1997 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się trzech córek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości