Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć trzeciego dziecka. Zaskoczeni?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili płeć trzeciego dziecka
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski za pośrednictwem swojego konta na Instagramie podzielili się informacją, jaką płeć będzie miało ich trzecie dziecko. Przypomnijmy, że para ma już dwie córki. Czy kolejną pociechą będzie chłopiec?

Uczucie między Sylwią Przybysz i Janem Dąbrowskim narodziło się dzięki wspólnym zainteresowaniom. Para zdecydowała się na małżeństwo mimo młodego wieku i szybko założyła rodzinę. Obecnie są rodzicami dwóch córek — Poli i Neli. W 2023 roku poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BRINGBACKALICE_ZUKOWSKA_DZIECKO
Marieta Żukowska o przyszłości córki. "Jest bardzo zdolna"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć trzeciego dziecka

We wtorkowe popołudnie Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zaskoczyli swoich fanów informacją na temat trzeciego dziecka. Zrobili to w zaskakujący sposób. Zakochani ujawnili wspomnianą informację na Instagramie, za pomocą posta i krótkiego filmiku z przebijaniem balonu.

W swoim wpisie sławne małżeństwo zdradziło, że czekają na narodziny kolejnej dziewczynki. Zapowiedzieli również, że w najbliższym czasie będą dodawać dużo zdjęć i filmów wideo, które będą związane ze zbliżającymi się narodzinami trzeciej pociechy.

"Stwierdziliśmy, że musimy się z wami podzielić naszym szczęściem! Czekamy na trzecią księżniczkę. To był piękny dzień! W najbliższym czasie będziemy dzielić się z wami filmami i zdjęciami z tego pięknego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność. Wpadajcie również na InstaStories, gdzie postaramy się zrelacjonować nasze przepiękne Baby Shower" - napisali zakochani.

Sylwia Przybysz jest w kolejnej ciąży

Sylwia Przybysz rozpoczęła swoją przygodę z muzyką w wieku 14 lat, publikując na YouTube covery popularnych utworów. Szybko zdobyła rozgłos i podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy. W trakcie swojej kariery nagrała kilka albumów.

W 2022 roku Sylwia Przybysz wyszła za mąż za youtubera Jana Dąbrowskiego. Mają dwie córki: trzyletnią Polę i o rok młodszą Nelę. Sama artystka ma czworo rodzeństwa, zawsze marzyła o dużej rodzinie. W rozmowie z Wersow w jej programie internetowym przyznała, że chce dać swoim dzieciom rodzeństwo, żeby wychowywały się w tak przyjaznych warunkach jak ona sama.

Niedawno Sylwia Przybysz na Instagramie poinformowała swoich fanów, że jej rodzina będzie się wkrótce powiększać o kolejnego członka. Na jednym ze zdjęć pozowała w rozpiętych dżinsach, eksponując ciążowy brzuch, trzymając bukiet kwiatów zakrywający jej nagie piersi. Obok zdjęcia zamieściła krótki opis — pięć emotikon, każda przedstawiająca innego członka rodziny. Spodziewane dziecko będzie trzecim potomkiem pary celebrytów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości