Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Jak wyglądała ceremonia?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Popularni influencerzy podzielili się zdjęciami z ceremonii na Instagramie. Jak przebiegła uroczystość? Jaką suknię miała na sobie panna młoda?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz to jedna z najpopularniejszych influencerskich par w Polsce. 25-latek i jego o dwa lata młodsza partnerka chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Ich znajomość zaczęła się, gdy mieli po kilkanaście lat. Obecnie doczekali się już dwóch córek - Poli i Neli. Rozpoczęli także budowę domu. Ślub przypieczętował ich miłość. Jak wyglądał?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku lat tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Ostatnie miesiące spędzili na przygotowaniach do hucznego ślubu. Narzeczeni chętnie dzielili się z instagramowymi obserwatorami szczegółami ceremonii. Ślub planowali zorganizować w górach. Wesele miało potrwać nawet kilka dni. Sylwia Przybysz zapowiedziała też, że przyjmie nazwisko męża.

W sobotę 25 czerwca  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski stanęli na ślubnym kobiercu. Rano celebryta opublikował na InstaStories ujęcie z balkonu z podpisem: "To już dzisiaj". Kilka godzin przed ceremonią wrzucili nagranie z prób pierwszego tańca. Jan Dąbrowski pokazał także weselne dekoracje.

Para w drodze do kościoła nagrała krótkie wideo, aby pokazać, jak są przejęci.

"Wierzysz, że to za kilka minut?" - pytał ukochaną Jan Dąbrowski. "Nie, nie ogarniam, co się dzieje" - odpowiedziała Sylwia Przybysz. "Jejku, będziesz moją żoną. Coś pięknego" - powiedział przyszły małżonek.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - jak wyglądał ich ślub?
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - jak wyglądał ich ślub?
Źródło: Instagram
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - jak wyglądał ich ślub?

W końcu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oficjalnie zostali małżeństwem. Goście pary młodej na Instagramie chętnie publikowali zdjęcia ze ślubu oraz filmiki pary wychodzącej z kościoła. Na jednym z nagrań widzimy, że po wyjściu z kościoła małżonkowie zostali obsypani konfetti i czule się całowali. Później para wyruszyła na wesele. Małżonkowie musieli zatrzymywać się przy specjalnych bramkach weselnych. Ale w końcu dotarli do sali weselnej udekorowanej w góralskim stylu. 

Jak byli ubrani państwo młodzi? Jan Dąbrowski wybrał elegancki smoking z bordową marynarką i muchą. Sylwia Przybysz miała na sobie suknię ślubną w typie "księżniczki" z ozdobionym połyskującymi aplikacjami gorsetem i tiulowym dołem oraz białym welonem. Był to projekt Violi Piekut. Stylizację uzupełniła srebrna biżuteria, mocny makijaż i burza loków.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - jak wyglądał ich ślub?
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - jak wyglądał ich ślub?
Źródło: Instagram

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz - dzieci

Znajomość Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego zaczęła się przez... Internet. To chłopak zdecydował się napisać jako pierwszy. Dziewczyna wstawiła swoje covery na YouTube’a, dlatego youtuber zaproponował jej wspólne nagranie piosenki "Miłość rośnie wokół nas". Na początku połączyła ich tylko przyjaźń. Dzieliła ich duża odległość - aż 500 kilometrów!

Na szczęście udało im się pokonać dzielące ich kilometry i w 2018 roku oficjalnie są parą. Oprócz wielkiego uczucia łączy ich też wspólne marzenie o posiadaniu dużej rodziny. Sami pochodzą z rodzin wielodzietnych i taką też planują stworzyć. Na razie są rodzicami dwóch córeczek, ale być może dziewczynki doczekają się jeszcze rodzeństwa.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości