Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella udzielił pierwszego wywiadu. Tak mówił o ojcu

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem

Za nami 95. gala rozdania Oscarów, a co za tym idzie pierwszy debiut na ściance 13-letniego Henry'ego Tadeusza, syna Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Nastolatek wywołał niemałe zamieszanie pojawieniem się na Oscarach i nawet zdążył już udzielić pierwszego wywiadu. Co powiedział o ojcu?

W tegorocznej gali wręczenia Oscarów wziął udział Colin Farrell, który był nominowany do roli "Najlepszego aktora" za film "Duchy Inisherin", który otrzymał jeszcze kilka nominacji w innych kategoriach. Niestety, gwiazdor nie mógł cieszyć się wygraną, bowiem statuetkę otrzymał Brendan Fraser za rolę w "Wielorybie".

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN Źródło: TVN

Oscary 2023. Colin Farrell z synem podczas oscarowej gali

To jednak nie przeszkodziło aktorowi w tym, aby miło spędzić czas, bowiem była to dla niego wyjątkowa gala. Pierwszy raz w historii Colinowi Farrellowi na tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszył jego syn i Alicji Bachledy-Curuś — Henry Tadeusz.

Aktor już kilka tygodni przed rozdaniem Oscarów 2023 zapowiedział, że na gali pojawi się ze swoim synem, co komentowała nawet sama Alicja Bachleda-Curuś. Warto zaznaczyć, że Henry Tadeusz ma już 13 lat.

Ocsary 2023. Henry Tadeusz w pierwszym wywiadzie na gali

Pojawienie się nastolatka na Oscarach wywołało niemałe poruszenie wśród fotoreporterów, bowiem to pierwsze publiczne wyjście syna aktorskiej pary. Henry Tadeusz zdołał nawet udzielić pierwszego wywiadu podczas gali Oscarów.

Z 13-latkiem rozmawiały "Access Hollywood" i extra.tv. Na pytanie, czy jego ojciec jest surowy, Henry odpowiedział:

"Nie, nie, jest zdecydowanie miły" - odparł.

Henry Tadeusz zaznaczył również, że jego tato był wspaniały w filmie "Duchy Inisherin". Kiedy dziennikarze zapytali 13-latka o wyjawienie sekretu na temat ojca, Colin Farrell zabrał mikrofon, żartobliwie mówiąc, aby nie wywierali presji na jego synu, bo jest tu nowy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości