Syn Anny Przybylskiej uhonorował mamę w wyjątkowy sposób. Zdjęcie obiegło media

Anna Przybylska
Anna Przybylska
Źródło: MWMEDIA
Anna Przybylska zmarła przedwcześnie, pozostawiając troje dzieci. Najstarsza dwójka osiągnęła już pełnoletność i stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Szymon Bieniuk niedawno zadebiutował na wybiegu jako model, a teraz zachwycił internautów pewnym gestem. Uczcił pamięć mamy w wyjątkowy sposób.

Anna Przybylska była polską aktorką filmową i telewizyjną. W 2000 roku wzięła ślub z tenisistą Dominikiem Zygrą, jednak już rok później doszło do rozwodu. W 1999 roku Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka. Byli razem aż do samego końca. W lipcu 2013 roku aktorka przeszła operację usunięcia guza trzustki. Po ponad roku walki z rakiem zmarła w domu, otoczona najbliższymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zmarli młodo
Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Szymon Bieniuk idzie śladami Anny Przybylskiej

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci. Najstarsza córka Oliwia Bieniuk stawia już pierwsze kroki w show-biznesie. Kobieta zamierza iść śladami sławnej mamy, mając wsparcie bliskich. Szymon Bieniuk, młodszy syn aktorki, osiągnął już pełnoletność. Choć początkowo nie myślał o związaniu swojej przyszłości z show-biznesem, ten najwyraźniej sam go woła!

"Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił" – mówił jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Szymon Bieniuk zadebiutował niedawno na... wybiegu! Syn Anny Przybylskiej jest bardzo podobny do mamy, co widac gołym okiem. 21 marca razem z 18-latkiem na wybiegu znalazły się również "Top Model": Osi Ugonoh czy Żaklina Ta Dinh. Szymon Bieniuk pochwalił się zdjęciami z pokazu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szymon Bieniuk na pokazie mody
Szymon Bieniuk na pokazie mody
Źródło: screen Instagram

Teraz Szymon Bieniuk ponownie powrócił na usta mediów, bowiem w wyjątkowy sposób uczcił pamięć ukochanej mamy.

Szymon Bieniuk uczcił Annę Przybylską

Tym razem Szymon Bieniuk zachwycił internautów. Syn Anny Przybylskiej w styczniu br. osiągnął pełnoletność i może w pełni korzystać z wszelkich zabiegów. Na właśnie ten moment czekał. Szymon Bieniuk wybrał się bowiem do salonu tatuażu, by coś sobie wydziarać. Nie zdecydował się jednak na żaden symbol czy na konkretną postać. To, co zrobił, chwyciło internautów za serca. Szymon Bieniuk postanowił wytatuować sobie wyjątkową datę — dzień urodzin Anny Przybylskiej — czym pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szymon Bieniuk pokazał tatuaż
Szymon Bieniuk pokazał tatuaż
Źródło: Instagram

Szymon Bieniuk w chwili śmierci Anny Przybylskiej miał 8 lat. W udzielonym jakiś czas temu wywiadzie dla serwisu viva.pl przyznał, że mówienie o wspomnieniach związanych z mamą wciąż go wzrusza. Uważał ją za najlepszą przyjaciółkę i nie wiedział, czy kiedykolwiek pogodzi się z jej odejściem. Jak wyglądały ich rozmowy? 

"Powiedziała mi, że mnie kocha, bo jestem jej synem, ale ważne, że jestem jej przyjacielem. Mówiła, że jesteśmy bratnimi duszami. Jestem jak ona pedantem. I chyba mam jej poczucie humoru. Pamiętam, jak nas rozśmieszała, gdy razem nagrywaliśmy film. Była taka mega zabawna. Czasem myślę o tym, jaka byłaby teraz. Ale gdybanie nie jest tu potrzebne" - wyznał Szymon Bieniuk.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości