Syn Michała Wiśniewskiego pokazał obrazy siostry. Robią wrażenie?

Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski pokazał mieszkanie
Źródło: X-NEWS
Xavier Wiśniewski niedawno poprowadził transmisję na Instagramie. W jej trakcie odpowiadał na pytania internautów, a przy okazji fani młodego rapera mogli zobaczyć jego mieszkanie. Na ścianach wisiały obrazy autorstwa jego siostry Fabienne Wiśniewskiej.

Xavier Wiśniewski jest synem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Chłopak zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Tylko w serwisie Instagram jego profil śledzi ponad 22 tysiące obserwujących. Zawodowo poszedł w ślady rodziców i związał swoją przyszłość z tańcem i muzyką.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Bovska
Bovska otworzyła się na temat trudnych przeżyć. Poruszyła temat bezpłodności

Xavier Wiśniewski zamieszkał na swoim

Xavier Wiśniewski za pomocą swoich kont w mediach społecznościowych kontaktuje się z fanami. Niedawno syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zorganizował transmisję na swoim Instagramie, podczas której chętnie odpowiadał na ich pytania. Wspomniane dotyczyły życia i twórczości młodego muzyka.

Okazuje się, że Xavier Wiśniewski niedawno wyprowadził się od rodziców i zamieszkał ze swoją dziewczyną Weroniką Fabijańską. Warto dodać, że ukochana muzyka jest o 15 lat młodsza siostra Sebastiana Fabijańskiego. Niedawno podczas jednej z transmisji na żywo muzyk opowiedział o początkach mieszkania na swoim oraz o pierwszych wrażeniach z tym związanych.

"Wydaje mi się, że jest to jakaś naturalna kolej rzeczy. Wydarzyło się to dość szybko, bo w czerwcu kończę 20 lat. Trochę brakuje mi rozmowy z mamą na ten temat, bo tak naprawdę, nigdy nie usiedliśmy i nie pogadaliśmy o tym, nie przegadaliśmy tego, to się wydarzyło bardzo spontanicznie. Najpierw trochę dłużej pomieszkiwałem u mojej dziewczyny, wpadałem na weekend, na kilka dni, potem na dwa tygodnie i tak jakoś wyszło tak samo z siebie. Pamiętam, jak mama kupiła nam pierwsze zakupy do mieszkania, i byłem zaskoczony, bo nie wiedziałem, że ona tak na to patrzy. Mamy dzisiaj bardzo dobre relacje, ale mieszkanie samemu dużo uczy i to, że mieszkam z dziewczyną, a nie sam, jest również dużym plusem" - powiedział chłopak.

Xavier Wiśniewski pokazał obrazy siosty

Xavier Wiśniewski niedawno ponownie połączył się ze swoimi fanami za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Najstarszy syn Michała Wiśniewskiego tym razem opowiedział o relacjach łączących go z rodzicami. Te jak się okazuje, są świetnie i chłopak zawsze może liczyć na ich pomoc. Przy okazji zdradził, że z siostrą również rewelacyjnie się dogaduje. Rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte i zdecydowało się nawet na wykonanie takich samych tatuaży.

Dociekliwi fani Xaviera Wiśniewskiego zapytali muzyka o obrazy, które wisiały na ścianie pokoju, z którego prowadził transmisję. Okazuje się, że wspomniane dzieła wykonała jego siostra. Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego od października rozpocznie studia na Akademii Sztuk Pięknych. Prace Fabienne Wiśniewskiej utrzymane są w czerni i bieli. Widać, że dziewczyna odnalazła swój własny indywidualny styl. Obrazy rewelacyjnie pasują do beżowych ścian w domu jej brata.

Podczas transmisji była obecna dziewczyna Xaviera Wiśniewskiego, która jednak nie chciała pokazywać się na nagraniu. Widać, że młodzi świetnie odnaleźli się wspólnym mieszkaniu i starają się ze sobą spędzać każdą wolną chwilę.

Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski pokazał obrazy namalowane przez siostrę
Xavier Wiśniewski
Źródło: Instagram @x.wisniewski

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości