Xavier Michał Wiśniewski

Xavier Wiśniewski o majątku ojca i gospodarowaniu finansami

Xavier Michał Wiśniewski – urodzony 24 czerwca 2002 roku muzyk i tancerz.

Xavier Michał Wiśniewski – pochodzenie i wykształcenie

Xavier Wiśniewski jest synem piosenkarza Michała Wiśniewskiego i piosenkarki Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. Ma siostrę Fabienne Martę (urodzoną w 2003 roku) i troje rodzeństwa przyrodniego: siostrę Etiennette Annę (urodzoną w 2006 roku) i Vivienne Viennę (urodzoną w 2008 roku) ze związku jego ojca z Anną Świątczak i brata Falco Amadeusa (urodzonego w 2021 roku) ze związku jego ojca z Polą Wiśniewską. Xavier Wiśniewski w 2021 roku rozpoczął studia dziennikarskie, jednak zrezygnował z nich po kilku miesiącach.

Xavier Michał Wiśniewski – działalność medialna

Rok po narodzinach Xaviera Wiśniewskiego rozpoczęła się emisja reality show z udziałem jego rodziców „Jestem, jaki jestem”. Jako dziecko pojawiał się on w programie.

Xavier Wiśniewski pod pseudonimem „wisniv” tworzy muzykę hip-hopową. Nagrał m.in. piosenkę „Bies”, „Prąd”, „Mgła”. Na swoim koncie ma także udział w teledysku do piosenki Roxie „Głośniej”, w którym wystąpił jako tancerz. Był także asystentem menadżerki swojego ojca Michała Wiśniewskiego.

Xavier Michał Wiśniewski – życie prywatne

Xavier Wiśniewski publicznie mówił o swojej chorobie – przez blisko pięć lat chorował na depresję. Xavier Wiśniewski w styczniu 2022 roku potwierdził związek z Weroniką Fabijańską.

Xavier Michał Wiśniewski – media społecznościowe

Xavier Wiśniewski prowadzi swój profil na portalu społecznościowym Instagram (@x.wisniewski_), na którym chętnie dzieli się wydarzeniami z życia prywatnego i zawodowego.

Xavier Michał Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Weronika „Weranda” Fabijańska jest tancerką i choreografką. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2012 roku. Tańczyła z grupą KLLBO i brała udział w wielu zawodach. Trenowała także samodzielnie m.in. w Rzymie, Londynie, czy Los Angeles w najpopularniejszych studiach tanecznych na świecie, w tym Debbie Reynolds Dance Studio, Movement Lifestyle, Millenium Dance Complex. Pracowała jako tancerz podczas trasy koncertowej Sylwii Lipki. Była też choreografem zespołu Another. Jest trenerką oraz tancerką w Mandaryna Dance Studio w Warszawie. Weronika Fabijańska jest młodszą siostrą aktora Sebastiana Fabijańskiego.

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS