Syn Priscilli Presley długo pozostawał w cieniu. Teraz ujawnił prawdę o swoim życiu

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Navarone Garibaldi Garcia z matką Priscillą Presley

Navarone Garibaldi Garcia przez lata pozostawał w cieniu sławnej rodziny. Syn Priscilli Presley i przyrodni brat Lisy Marie Presley w końcu zabrał głos. Magazynowi "People" opowiedział o wychowaniu przez znaną matkę, ojcu - oszuście i uzależnieniu od narkotyków graniczącym ze śmiercią.

Choć w czasie dorastania zwykle udawało mu się unikać blasków fleszy, to dziecku Priscilli Presley nie udało się do końca uciec od dzieciństwa naznaczonego sławą rodziny. Navarone Garibaldi Garcia wspomina, że czasem wpadał w kłopoty tylko dlatego, że ktoś potrzebował powodu, by porozmawiać z popularną matką. "Nie czułem się z tym zbyt komfortowo" - podsumowuje swoje dzieciństwo.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on
Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach i ojcostwie.

Navarone Garibaldi Garcia - historia syna Priscilli Presley

Dziś ma 36 lat i jest frontmanem amerykańskiego zespołu "Them Guns". Razem z rodziną żegnał przyrodnią siostrę Lisę Marie Presley na uroczystościach upamiętniających jedyne dziecko Elvisa Presleya. W tym czasie zdecydował, by opowiedzieć mediom historię swojego życia.

Ojcem Navarone'a Garibaldiego Garcii był producent muzyczny, Marco Garibaldi. Para poznała się na początku lat 80. Zaraz po narodzinach ich syna w 1987 roku, Priscilla miała odebrać telefon od byłej partnerki Marca Garibaldiego. Kobieta miała powiedzieć "on nie jest tym, za kogo go uważasz". Małżonkowie rozstali się po 20 latach.

Po rozstaniu rodziców Navarone Garibaldi Garcia przeprowadził się do Santa Cruz i rozpoczął działalność muzyczną. Niestety początkowy entuzjazm mediów związany z talentem młodego muzyka zgasił jeden z dziennikarzy, który odkrył, że ten prowadzi dość obszerną uprawę marihuany.

Navarone Garibaldi Garcia o trudnej przeszłości. Narkotyki i ojciec-oszust

Od narkotyków uzależnił się już będąc nastolatkiem - najpierw opioidy i heroina, później jeszcze mocniejszy fentanyl. "Tak się uzależniłem, że potrzebowałem jej co 45 minut" - przyznał muzyk. Z uzależnieniem rozprawił się dopiero w 2020 roku, z pomocą swojej obecnej żony, para wzięła bowiem ślub w zeszłym roku.

W karierze nie pomógł fakt, o jakim Navarone Garibaldi Garcia dowiedział się w 2017 roku. Ojciec muzyka pochodził z Brazylii, a nie z Włoch, jak utrzymywał całe życie. Producent muzyczny zmienił nazwisko, by mieć łatwiejszy start w Hollywood, w którym w tym czasie ludzie o latynoskim pochodzeniu nie byli mile widziani. Chcąc wyjaśnić sprawę bezpośrednio z ojcem, Navarone Garibaldi Garcia usłyszał "usuń mój numer" i więcej go już nie usłyszał.

Navarone Garibaldi Garcia wspiera Priscillę Presley w ostatnim, trudnym dla niej, czasie. Niebawem razem mają wyjechać do Brazylii, gdzie mieszkają ich krewni.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości