Priscilla Presley złożyła obietnicę córce w dniu jej urodzin. Chodziło o jej dzieci

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Priscilla Presley złożyła obietnice córce w dniu jej urodzin

Lisa Marie Presley zmarła na początku stycznia tego roku, co było zaskoczeniem dla wszystkich. Priscilla Presley - jej matka, w dniu 55 urodzin córki złożyła pewną obietnicę. Chodzi o dzieci zmarłej.

12 stycznia tego roku w mediach pojawiła się druzgocąca wiadomość. Jedyna córka Elvisa Presleya — Lisa Marie Presley zmarła w wieku 55 lat. "Księżniczka rock and rolla" zmarła wskutek zatrzymania akcji serca. W 2020 r. zmarł jej najstarszy syn Benjamin, z czym córka Elvisa Presleya nie mogła się pogodzić.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Priscilla Presley złożyła obietnicę córce

W niedzielę 22 stycznia w rodzinnej posiadłości Graceland w mieście Memphis w Tennessee odbył się jej uroczysty pogrzeb, w którym uczestniczyło morze fanów i bliskich Lisy Marie Presley. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyły również gwiazdy sceny, a także przedstawicielka brytyjskiej rodziny królewskiej Sarah Ferguson.

Niedługo po pogrzebie w mediach pojawiła się informacja dotycząca testamentu zmarłej. Jak się okazało, niedługo przed śmiercią córka Elvisa Presleya naniosła w nim poprawki. Lisa Marie Presley usunęła z niego swoją matkę, a także menedżera biznesowego.

Cały majątek po niej mają dziedziczyć jej dzieci. Priscilla Presley jednak próbuje podważyć testament.

Priscilla Presley zaopiekuje się wnukami?

Ostatnio żona Elvisa Presleya pojawiła się w "E! News", w którym powiedziała o zmarłej córce. 1 lutego Lisa Marie Presley skończyłaby 55 lat. Jej matka w dzień jej urodzin złożyła obietnicą dotyczącą dzieci zmarłej. Powiedziała, że zadba o wnuki.

"Moim jedynym życzeniem jest teraz ochrona moich wnuków, żeby cała rodzina trzymała się razem" - powiedziała.

Dalej dodała:

"Od pierwszej chwili, gdy trzymałam w ramionach Lisę, to starałam się ją chronić, kochać i opiekować tak, jak moim synem. Nasze serca są teraz złamane na pół, a ja muszę nauczyć się żyć bez mojej jedynej córki. (...) Bardzo dziękuję wszystkim za tak niezwykłą troskę o naszą rodzinę" - dodała.

Przypomnijmy, że Lisa Marie Presley z Danielem Keoughem doczekała się 34-letniej córki Danielle Riley i 28-letniego syna Benjamina, który popełnił samobójstwo w 2020 r. Ze związku z gitarzystą Michaelem Lockwoodem córka Elvisa Presleya miała dwie 14-letnie córki bliźniaczki Finley Aaron Love i Harper Vivienne Ann.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości