Syn Richarda Gere'a ma już 23 lata. Jest lustrzanym odbiciem taty

Syn Richarda Gere'a ma już 23 lata. Jest niesamowicie podobny do taty
Syn Richarda Gere'a ma już 23 lata. Jest niesamowicie podobny do taty
Źródło: Getty Images Europe
Richard Gere kilka miesięcy temu powitał na świecie swojego drugiego syna. Choć Homer James Jigme nie jest jego pierworodnym potomkiem, to aktor jest równie szczęśliwy, jak wtedy, gdy po raz pierwszy został ojcem. Jego pierworodnym jest 23-letni Homer. Mówi się, że syn jest lustrzanym odbiciem przystojnego taty.

Richard Gere jest jednym z najbardziej znanych i lubianych aktorów Hollywood. Swoją karierę aktorską rozpoczął jeszcze w latach 70. ubiegłego wieku i od tamtej pory zagrał w kilkudziesięciu filmach, które zdobyły uznanie widzów i krytyków na całym świecie. Wśród nich można wymienić takie hity jak "Pretty Woman", "Noce w Rodanthe", "Miłość w Nowym Jorku" czy "Zatańcz ze mną". Aktor wzbudza sympatię widzów swoim naturalnym urokiem, wdziękiem i nienachalną elegancją.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

16032023_PRZELOMOWYMOMENT_KACZMAREK
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Richard Gere ma 23-letniego syna. Jest bardzo podobny do taty

Prywatnie Richard Gere był związany z wieloma kobietami i ma trójkę dzieci z kilku związków. Jego najstarszy syn Homer, którego matką jest Carey Lowell, urodził się na początku 2000 roku. Aktor przyznał, że od momentu narodzin syna czuje się spełniony w roli ojca i bardzo dobrze się w niej odnajduje. Homer jest uderzająco podobny do swojego taty, co z pewnością cieszy aktora.

Choć związek Richarda Gere'a z Carey Lowell nie przetrwał próby czasu, to aktor jest szczęśliwy, że doczekał się z nią syna. Homer James Jigme jest dla niego największym skarbem i powodem do dumy. Aktor często mówi o swoim synu w wywiadach i na swoich profilach w mediach społecznościowych.

"Właściwie to było dość proste. Nigdy nie miałem problemu z dziećmi w taki czy inny sposób. Carey miała już dziecko z poprzedniego małżeństwa, dlatego posiadanie własnego dziecka było czymś naturalnym. To było całkowicie spontaniczne i słuszne" - opowiadał wówczas Gere. 

Richard Gere został ojcem w wieku 70 lat

W ostatnich latach Richard Gere musiał zmierzyć się z trudnościami osobistymii, w tym z separacją z Carey Lowel. Po kilkunastu latach życia razem, para postanowiła rozstać się w 2013 roku, a rozwód został sfinalizowany dwa lata później. Opieka nad synem była już wcześniej ustalona, jednak nieco bardziej problematyczne okazało się porozumienie w kwestii finansów. Media interesowały się tą sprawą ze względu na sławnych rodziców i huczne rozstanie. Dla Homera było to trudne doświadczenie, gdyż musiał dorastać w blasku fleszy i reflektorów.

Homer ukończył szkołę średnią o nazwie Hackley School w 2018 roku, ale dziś stanowczo unika mediów. Jedna z fotografii, która została opublikowana w mediach społecznościowych, pokazała jednak, że jest uderzająco podobny do ojca. Obaj panowie mają niemal identyczne rysy twarzy oraz równie bujne włosy.

W kwietniu 2018 roku Richard Gere poślubił hiszpańską aktywistkę Alejandrę Silvę w obrządku buddyjskim. Kilka miesięcy później para ogłosiła, że spodziewają się narodzin pierwszego wspólnego dziecka. W 2020 roku, mimo że aktor miał już 70 lat, powitał na świecie swojego drugiego syna.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości