Syn Toma Hanksa miał do ojca wielki żal. Teraz udostępnił z nim zdjęcie. Pogodzili się?

Tom Hanks
Tom Hanks
Źródło: Getty Images Europe
Chet Hanks, 33-letni syn Toma Hanksa w ubiegłym roku w jednym z wywiadów nieprzychylnie wypowiadał się na temat metod wychowawczych rodziców i wyjawił, że nie miał z nimi dobrego kontaktu. Jednak jego najnowszy wpis na Instagramie wskazuje na to, że jego relacje z ojcem znacznie się poprawiły.

Tom Hanks w latach 1978–1987 był żonaty z aktorką Samanthą Dillingham, z którą doczekał się dwóch synów. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu i zakończył się rozwodem. W 1988 r. aktor ponownie stanął na ślubnym kobiercu tym razem u boku aktorki Rity Wilson, z którą jest w szczęśliwym związku do dziś.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Tom Hanks miał problemy z młodszym synem

Para doczekała się dwójki dzieci w tym syna Cheta, który w ubiegłym roku ujawnił rodzinne tajemnice w jednym z wywiadów. Na YouTube ukazał się nowy film o dorastaniu w rodzinie Hanksów o tytule "Prawda o dorastaniu jako Hanks".

Chet, młodszy syn Toma Hanksa podzielił się swoimi doświadczeniami z dzieciństwa, kiedy musiał stawić czoła wyzwaniom, na które nie był przygotowany. Według jego relacji, życie w cieniu popularności rodziców spowodowało, że miał trudności z budowaniem relacji, a inni postrzegali go jako aroganckiego i zepsutego.

"Moje doświadczenie było jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ oprócz sławy, która była już toksyczna, nie byłem nawet sławny. Byłem po prostu synem kogoś sławnego, więc nawet nie zrobiłem nic, by zasłużyć na jakiekolwiek uznanie, a to wywoływało wiele pogardy" – powiedział Chet Hanks w filmie na swoim kanale na YouTube. 

Chet Hanks wyznał, że nie mógł liczyć na wsparcie ojca i szczerą rozmowę z nim, ponieważ według niego aktor był do niego wrogo nastawiony. Fani aktora uważają, że Chet Hanks, jest "czarną owcą" w rodzinie z powodu swojego burzliwego życia.

Chet Hanks z rodzicami: Ritą Wilson i Tomem Hanksem
Chet Hanks z rodzicami: Ritą Wilson i Tomem Hanksem
Chet Hanks z rodzicami: Ritą Wilson i Tomem Hanksem
Źródło: Getty Images Jeff Kravitz / Contributor

Chet Hanks i Tom Hanks pogodzili się?

W 2021 r. była partnerka Cheta Hanksa otrzymała dodatkową ochronę, ponieważ zgłaszała, że doświadczyła od niego zarówno przemocy fizycznej, jak i psychicznej. Policja z Wielkiej Brytanii również szukała młodszego syna aktora za zniszczenie hotelowego pokoju. Odebrano mu również pozwolenie na posiadanie broni. W przeszłości syn Toma Hanksa miał także problemy z narkotykami i alkoholem, przez które trafił na odwyk.

Kilka miesięcy temu Chet Hanks, wystąpił w podcaście prowadzonym przez Ivana Paychecksa, w którym skrytykował metody wychowawcze rodziców. Wyznał, że kiedy zmagał się z uzależnieniem w szkole średniej, rodzice zamiast na odwyk, wysłali go na obóz przetrwania.

Dla nikogo nie było zatem tajemnicą, że relacje Toma Hanksa z młodszym synem nie są najlepsze. Teraz jednak nastąpił przełom, bowiem na instagramowym profilu Cheta Hanksa ukazało się jego zdjęcie z ojcem.

"Gang" - czytamy w opisie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości