Gwiazdy

Aleksandra Popławska zagra w "Szadzi" nie tylko z siostrą i partnerem. "To jest rodzinny serial"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Aleksandra i Magdalena Popławskie pojawią się w serialu "Szadź"

Aleksandra Popławska już po raz trzeci wciela się w postać komisarz Agnieszki Polkowskiej tropiącej seryjnego mordercę, którego postać gra Maciej Stuhr. Tym razem na ekranie wystąpią również jej siostra Magdalena Popławska, partner Marek Kalita, a także kuzyn Dariusz Chojnacki. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą aktorka wyjawiła, jak jej się współpracuje z rodziną na planie.

Aleksandra Popławska jest znaną polską aktorką, podobnie jak jej siostra Magdalena. Obie panie z powodzeniem kierują swoją karierą i co chwilę możemy je oglądać w nowych produkcjach. Tym razem siostry zagrają razem w serialu TVN "Szadź".

Aleksandra Popławska zagra z siostrą w serialu

Aleksandra Popławska gra w nim jedną z głównych ról — komisarz Agnieszkę Polkowską, która śledzi seryjnego mordercę Pawła Wolnickiego. Już tej jesieni rusza trzeci sezon serialu, a w nim zobaczymy między innymi Magdalenę Popławską, a także partnera Aleksandry Popławskiej — Marka Kalitę, a także jej kuzyna Dariusza Chojnackiego.

W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą Aleksandra Popławska powiedziała o pojawieniu się w serialu jej siostry.

- Znowu nie zagrałyśmy razem sceny, nie miałyśmy okazji spotkać się razem na planie, ale jestem ciekawa, jak ona zagrała. Myślę, że ten sezon będzie fantastyczny, jeśli chodzi o obsadę, bo nie tylko moja siostra dołączyła, ale też Piotrek Trojan, Jowita Budnik i całe grono fenomenalnych aktorów — powiedziała aktorka.

Zobacz całą rozmowę:

Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Popławska powiedziała o pozostałych członkach rodziny

Aleksandra Popławska powiedziała również, jaką rolę zagra jej siostra Magdalena.

- Zupełnie inne mamy role, ona gra dziewczynę z małego miasteczka, malarkę, artystkę, a ja komisarz Polkowską, czyli policjantkę, twardą babkę, także myślę, że będziemy też zupełnie inne. Prywatnie jesteśmy różne, ale z wiekiem te granice się zacierają, coraz więcej rzeczy nas łączy. Obydwie kochamy zwierzęta, mamy fantastyczne córki, dużo jest punktów, które nas łączą. Lubimy aktywny tryb życia — dodała.

Jak się okazało, panie nigdy ze sobą nie rywalizowały o role. Co ciekawe, w trzecim sezonie "Szadzi" oprócz siostry odtwórczyni głównej bohaterki zobaczymy również jej partnera, a także kuzyna.

- Nigdy nie było rywalizacji, wręcz przeciwnie, zawsze, jak któraś z nas nie może, to poleca siostrę. W serialu "Szadź" oprócz mojej siostry, gra mój partner Marek Kalita, który już pojawił się w nowym sezonie i jeszcze zagra mój kuzyn Dariusz Chojnacki. To jest rodzinny serial. Fantastycznie się z nimi gra, bo moja rodzina jest bardzo utalentowana (śmiech), więc jest fantastycznie — dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości