Gwiazdy

Krzysztof Skórzyński o tym, gdzie poznał Małgorzatę Rozenek. "Śpiewałem z Radkiem na scenie"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Jesienna ramówka TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

Jesienna ramówka TVN została zaprezentowana. Najwięcej emocji wywołało przedstawienie nowej pary prowadzących "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński już niedługo przywitają widzów o poranku. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedzieli o tym, jak się poznali i co łączy ich poza światem telewizji.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to nowa para prowadzących w "Dzień Dobry TVN". W szczerym wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o zaskakujących szczegółach swojego pierwszego spotkania. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o "Dzień Dobry TVN"

Nowa para prowadzących pojawi się na ekranach telewizorów już tej jesieni. Podczas oficjalnej prezentacji ramówki TVN wyjaśnili, jakie emocje towarzyszyły im w tym wyjątkowym momencie. 

- Emocje jeszcze nie opadły. One były bardzo duże przed samym wejściem na scenę, staraliśmy się je ukrywać przed sobą, aż powiedzieliśmy, patrząc sobie głęboko w oczy: "mamy do tego pełne prawo" - powiedział Krzysztof Skórzyński

- Pozwalamy sobie dzisiaj na przeżywanie tego. Pracowaliśmy na to bardzo długo, bardzo się cieszymy. Czujemy tę odpowiedzialność i to, że chcemy dać z siebie wszystko. Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym pozwalamy sobie na te gejzery. Już niedługo siadamy do redakcyjnej pracy, będziemy się przygotowywać, żeby już niedługo powitać państwa rano i dawać to najlepsze, ciepłe powitanie każdego dnia - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o nietypowym, pierwszym spotkaniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Jak się poznali? 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedzieli o swojej relacji i o momencie, w którym się poznali. Nowy prowadzący "Dzień Dobry TVN" wyznał także, jak zareagował, gdy dowiedział się, kim ma być jego programowa partnerka.

- Znaliśmy się z Małgosią już wcześniej. Świetnie znam się też z Radkiem. W momencie, kiedy dostałem propozycję, by prowadzić "Dzień Dobry TVN" i usłyszałem, że miałbym to robić z Małgosią Rozenek-Majdan to pomyślałem: "lepiej być nie mogło" - powiedział nowy prowadzący Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński przyznali, że doskonale pamiętają swoje pierwsze spotkanie. Jak mówi nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" to była niezwykle prywatna sytuacja. Jej ekranowy partner wyjaśnił szybko, że to podczas tego dnia razem z Radosławem Majdanem na zamkniętej imprezie śpiewał na scenie kultową piosenkę "Wehikuł Czasu". 

- Śpiewałem z Radkiem na scenie "Wehikuł czasu". Poznaliśmy się na zamkniętej imprezie i było fantastycznie. I ja to powtarzam i teraz też to powiem - my się naprawdę bardzo lubimy - dodał na koniec Krzysztof Skórzyński.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości