Gwiazdy

Tadeusz Łysiak nominowany do Oscara związał się z córką znanej aktorki. Kim jest jego ukochana?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Nominowany do Oscara Tadeusz Łysiak związał się z córką znanej aktorki.

Tadeusz Łysiak jest reżyserem filmu "Sukienka", który został nominowany do Oscara. Związał się z aktorką, która poszła w ślady swojej mamy. Kim jest partnerka Tadeusza Łysiaka?

Tadeusz Łysiak, reżyser filmu "Sukienka", ma szansę zgarnąć najważniejszą nagrodę filmową, czyli Oscara. 29-latek jest w szczęśliwym związku z aktorką, która wystąpiła już w kilku znanych produkcjach. Jest też córką bardzo znanej aktorki. Kim jest dziewczyna Tadeusza Łysiaka?

Tadeusz Łysiak nominowany do Oscara - kim jest?

O Tadeuszu Łysiaku zrobiło się głośno za sprawą nominacji do Oscara. Film "Sukienka" był jego pracą dyplomową. Opowiada on o dziewczynie, która jest odmienna fizycznie od reszty społeczeństwa, ale jak każdy pragnie miłości, akceptacji i zrozumienia. Julia pracuje w przydrożnym motelu, a jej życie zmienia się, gdy poznaje przystojnego kierowcę ciężarówki.

Tadeusz Łysiak urodził się w 1993 roku w Warszawie. Artystyczne zamiłowanie wyniósł z domu. Jest bowiem synem scenarzysty Tomasza Łysiaka i wnukiem pisarza Waldemara Łysiaka. Chłopak kształci się w Warszawskiej Szkole Filmowej w zawodzie reżysera i scenarzysty.

Poza "Sukienką" nakręcił do tej pory jeszcze trzy inne filmy. Na specjalną uwagę zasługuje krótkometrażowa produkcja "Techno" z 2017 roku, która została doceniona w Polsce i za granicą. Młody reżyser jest też laureatem nagrody "Odkrywczego Oka" dla młodego utalentowanego twórcy, przyznawanej podczas festiwalu filmów polskich w Chicago.

Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej
Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej

Kim jest partnerka Tadeusza Łysiaka? 

Tadeusz Łysiak chętnie pokazuje swoją ukochaną na Instagramie. Wspólnie podróżują i chętnie dzielą się zdjęciami ze spędzanego razem czasu. 

Kim jest partnerka młodego reżysera? To Michalina Robakiewicz - córka znanej aktorki Adrianny Biedrzyńskiej. Jej ojcem jest Maciej Robakiewicz, który także jest aktorem.

Ukochaną Tadeusza Łysiaka możemy kojarzyć z ról w znanych polskich serialach. Popularność zyskała głównie dzięki serialowi "Na Wspólnej". Wcieliła się w nim w postać Sandry Gawriłow. Jej postać zamieszana była w przemyt narkotyków.  Zagrała również w kilku innych produkcjach m.in. "Psy 3” czy "Kontrola". Dziewczyna Tadeusza Łysiaka zagrała także w nominowanej do Oscara "Sukience".

Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Trzymamy kciuki, aby ich związek kwitł i aby film "Sukienka", w który oboje byli zaangażowani, zdobył prestiżową statuetkę Oscara.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości