Tak wygląda brat Alicji Bachledy-Curuś. Niegdyś był związany z Pauliną Krupińską

Tak wygląda brat Alicji Bachledy-Curuś. Czym się zajmuje?
Tak wygląda brat Alicji Bachledy-Curuś. Czym się zajmuje?
Źródło: MWMEDIA
Mało kto wie, że Alicja Bachleda-Curuś może pochwalić się przystojnym bratem, który niegdyś spotykał się z Pauliną Krupińską-Karpiel. Tadeusz zawsze wspierał siostrę, jednak stronił od show-biznesu. Czym dziś się zajmuje?

Alicja Bachleda-Curuś pilnie strzeże życia prywatnego. Kilka miesięcy temu podczas ostatniej gali rozdania Oscarów na czerwonym dywanie u boku jej byłego partnera Colina Farrella zadebiutował ich 14-letni syn Henry Tadeusz.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Kim jest brat Alicji Bachledy-Curuś? Niegdyś tworzył parę z Pauliną Krupińską

Nastolatek drugie imię miał odziedziczyć po bracie znanej aktorki — Tadeuszu, o którym wiele lat temu było głośno w mediach za sprawą jego związku z Pauliną Krupińską-Karpiel. Prowadząca "Dzień dobry TVN" w rozmowie z Piotrem Najsztubem w 2014 r. tak mówiła o ówczesnym związku z pilotem.

"To jest taki chłopak, który ceni sobie wolność i podejrzewam, że jego pasja i zawód – jest lotnikiem, też nie jest przypadkowa. A ja jestem trochę taka zazdrosna…" - mówiła prezenterka.

Zakochani mieli w planach zaręczyny, a nawet spekulowano o ich ślubie i kiedy wszystko wydawało się już przesądzone, w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Tadeusza Bachledy-Curuś i Pauliny Krupińskiej.

"Chciałabym się skupić na swoim życiu prywatnym. Marzy mi się rodzina. Zobaczymy, jak tam moje życiowe sprawy się potoczą, bo to nie ode mnie zależą pewne gesty" - mówiła Paulina Krupińska w rozmowie z Piotrem Najsztubem.

Alicja Bachleda-Curuś z bratem Tadeuszem
Alicja Bachleda-Curuś z bratem Tadeuszem
Alicja Bachleda-Curuś z bratem Tadeuszem
Źródło: MWMEDIA
Alicja Bachleda-Curuś z bratem Tadeuszem
Alicja Bachleda-Curuś z bratem Tadeuszem
Alicja Bachleda-Curuś z bratem Tadeuszem
Źródło: MWMEDIA

Tadeusz Bachleda-Curuś — jak wygląda?

Media podawały, że przyczyną rozpadu ich związku były rozbieżne plany na przyszłość. Paulina Krupińska chciała założyć rodzinę, a brat Alicji Bachledy-Curuś miał w tym czasie o tym nie myśleć. Na szczęście prezenterka poznała Sebastiana Karpiela-Bułeckę, z którym stworzyła szczęśliwą rodzinę, jednak losy brata aktorki są nieznane mediom.

Alicja Bachleda-Curuś nie mówi w mediach o rodzinie, jednak jakiś czas temu jej mama Lidia Bachleda-Curuś zrobiła wyjątek. W jednym z wywiadów powiedziała, jaki charakter mają jej dzieci.

"Oboje są uparci i zawsze robią wszystko, żeby osiągnąć swój cel, zrealizować swoje marzenie" - mówiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości