Tak wyglądają dzieci Kasi Kowalskiej. Są podobne do mamy?

Kasia Kowalska z dziećmi
Kasia Kowalska z dziećmi
Źródło: MWMEDIA
Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Gwiazda prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Z poprzednim partnerem, Kostkiem Joriadisem, ma córkę Aleksandrę. Z kolejnym partnerem Marcinem Ułanowskim, doczekała się syna Ignacego. Związki nie przetrwały próby czasu. A jak obecnie wyglądają dzieci Kasi Kowalskiej?

Kasia Kowalska to jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Znana rockowa artystka tworzy zarówno muzykę, jak i teksty utworów. Wylansowała takie przeboje jak "Spowiedź" czy "Pieprz i sól". Dodatkowo zajmuje się produkcją muzyczną. W dekadzie lat 90. była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka może się pochwalić nie tylko imponującą karierą, ale także dwójką dzieci. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt1905_brodka_babielato
Festiwal Babie lato zawładnie tegoroczną sceną plenerową. Zajrzyjcie na plan teledysku do promocyjnej piosenki
Źródło: "Co Za Tydzień"

Tak wygląd córka Kasi Kowalskiej

Ze związku z Kostkiem Joriadisem Kasia Kowalska ma córkę Aleksandrę Julię, która ma już 27 lat i prowadzi dorosłe życie. Ostatnie lata były dla Oli Kowalskiej wyjątkowo trudne, zarówno pod względem zdrowotnym, jak i emocjonalnym.

W 2020 roku media obiegła wstrząsająca wiadomość, którą Kasia Kowalska podzieliła się z fanami w przejmującym nagraniu wideo. Jej córka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Początkowo sądzono, że zmaga się z koronawirusem, jednak później wokalistka wyjaśniła, że przyczyną dramatycznego stanu zdrowia dziewczyny był agresywny adenowirus. Ola Kowalska została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną i intubowana, a jej życie było poważnie zagrożone.

Po wyjściu ze szpitala Ola Kowalska otwarcie mówiła o swojej walce o powrót do zdrowia. Nie bała się poruszać trudnych tematów, takich jak wypadanie włosów, będące jednym z efektów ubocznych ciężkiej choroby. Rok po hospitalizacji, w jednym z wywiadów, przyznała, że w tamtym czasie "prawie straciła życie".

Kasia Kowalska, zawsze wspierająca swoją córkę, opowiedziała o jej zmaganiach w jednym z podcastów. Artystka podkreśliła, jak trudny był to okres zarówno dla niej, jak i dla całej rodziny. W rozmowie nie zabrakło gorzkich słów, gdyż wokalistka poruszyła również temat krytyki, która spadła na jej córki w związku z jej chorobą. Nie kryła swojego oburzenia wobec osób, które negatywnie komentowały stan zdrowia jej córki, podkreślając, jak bolesne były dla niej te oskarżenia. Dziś Aleksandra Kowalska stara się cieszyć życiem i odzyskać pełnię zdrowia, a jej matka wspiera ją na każdym kroku.

Tak wygląda syn Kasi Kowalskiej

Po burzliwym zerwaniu z Kostkiem Joriadisem Kasia Kowalska znalazła miłość u boku perkusisty Marcina Ułanowskiego. W 2008 roku para powitała na świecie syna Ignacego. Niestety, niespełna trzy lata później ich drogi się rozeszły. Mimo to Kasia Kowalska starała się zapewnić synowi jak najlepsze warunki do dorastania.

Kasia Kowalska z dziećmi
Kasia Kowalska z dziećmi
Źródło: MWMEDIA

W ubiegłym miesiącu syn Kasi Kowalskiej świętował 16. urodziny. Choć wokalistka nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami szczegółami swojego życia prywatnego, od czasu do czasu zamieszcza wspólne zdjęcia z dziećmi w mediach społecznościowych.

Ignacy, choć nie jest jeszcze publiczną osobą, już teraz wzbudza zainteresowanie. Wysoki, przystojny młodzieniec, u boku sławnej matki, z pewnością będzie przyciągać uwagę. Kasia Kowalska, będąca dumną mamą, cieszy się z komplementów dotyczących jej dzieci i od czasu do czasu dzieli się z fanami radosnymi momentami z życia rodzinnego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości