Tak wyglądają święta u Zofii Zborowskiej-Wrony. Tańce, śpiewy i grający Wiktor Zborowski

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Tak wyglądają święta o Zofii Zborowskiej-Wrony

Zofia Zborowska-Wrona udostępniła na Instagramie nagranie, na którym widać, jak jej rodzina spędza wieczór wigilijny. Aktorka na wideo śpiewa i tańczy wraz z rodziną do świątecznej piosenki "Feliz Navidad" przy akompaniamencie jej taty Wiktora Zborowskiego. Zobaczcie sami.

Zofia Zborowska-Wrona już od kilku lat organizuje Święta Bożego Narodzenia w swoim domu. Oprócz jej męża i córki, w rodzinnych uroczystościach zawsze uczestniczy jej siostra Hana Zborowska z córkami, rodzice Maria Winiarska i Wiktor Zborowski, a także rodzice jej męża Andrzeja Wrony i najbliżsi pary.

Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet"
Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet" Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji.

Zofia Zborowska-Wrona świętuje z cała rodziną

Również i w tym roku Zofia Zborowska-Wrona zorganizowała w swoim domu wieczór wigilijny. Aktorka w wywiadach często podkreślała, że jest niewierząca, jednak to nie koliduje ze wspólnym spędzaniem świątecznego czasu z najbliższymi.

Niedługo po wigilijnej kolacji aktorka udostępniła na Instagramie krótkie wideo, na którym pokazała, jak jej rodzina bawi się do świątecznej piosenki "Feliz Navidad".

Na wideo widzimy Zofię Zborowską-Wronę, jej rodziców, teściów, siostrę z dziećmi i najbliższych, którzy wspólnie tańcząc, śpiewają piosenkę. Co ciekawe, na pierwszym planie widzimy Wiktora Zborowskiego, który im akompaniował.

"W cokolwiek wierzymy, bądźmy dla siebie dobrymi ludźmi. Spokojnych, zdrowych i szczęśliwych świąt. #wronki... W przenośni i dosłownie" - czytamy w opisie.

Zofia Zborowska-Wrona o Świętach Bożego Narodzenia

Zofia Zborowska-Wrona jakiś czas temu została zapytana przez jednego z internautów o to, dlaczego jako osoba niewierząca, obchodzi Święta Bożego Narodzenia.

"Z wielu powodów, np. wiele osób w naszej rodzinie to osoby wierzące. Ja natomiast mam do tego stosunek sentymentalny" - odpowiedziała na Instagramie.

Aktorka wytłumaczyła również swoim obserwatorom genezę Świąt Bożego Narodzenia.

"Wiecie, dlaczego święta Bożego Narodzenia są obchodzone akurat w grudniu, w tym czasie? Bo nie ma to nic wspólnego z urodzinami Jezusa. Urodził się albo na wiosnę, albo na jesieni. Natomiast chodziło o to, aby poganie mieli łatwe przejście na 'właściwą' wiarę. Słowianie 24 grudnia obchodzili święto słońca. Poczytajcie sobie o tym. Także dla mnie Boże Narodzenie to trochę taka sama bajka jak Halloween. W sensie taki mam do tego stosunek. Lubię, szanuję, ale więcej w tym marketingu i ściemy, niż faktów" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości