Talent Mroza doceniono podczas tegorocznych Fryderyków. Zobacz jego koncert w Playerze!

Koncert Mroza w Playerze
Koncert Mroza na Olivia Stars 4 w Playerze
Źródło: TVN
Mrozu rozbił bank podczas rozdania tegorocznych Fryderyków. Muzyk wystąpił podczas ostatniej edycji Olivia Stars. To unikatowe wydarzenie łączące koncert, rozmowy z artystą i niepowtarzalną atmosferę. To niesamowite widowisko można obejrzeć w serwisie Player.

Łukasz Mróz, znany jako Mrozu, to polski piosenkarz urodzony w 1986 roku we Wrocławiu. Ukończył klasę o profilu teatralnym, co doprowadziło go do występów w musicalach młodzieżowych i współpracy z różnymi artystami. W 2009 roku wydał debiutancki album "Miliony monet", a kolejne to "Vabank" (2010) i "Rollercoaster" (2014). Mrozu jest również wykształconym fizjoterapeutą. W życiu prywatnym był związany z wokalistką Mariną Łuczenko. Obecnie nie wiemy nic o jego związkach, gdyż bardzo pilnuje swojej prywatności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Olivia Stars – koncert Mroza
Źródło: "Co Za Tydzień"

Mrozu doceniony podczas Fryderyków 2023

Łukasz "Mrozu" Mróz zrobił furorę na tegorocznej gali Fryderyków. Otrzymał aż pięć statuetek, w tym najważniejszą, dla artysty roku. Jego pierwszy przebój, "Miliony monet", kiedyś śpiewany był przez całą Polskę. Od tamtej pory muzyk zmienił się nie do poznania, ale jego popularność wciąż jest ogromna.

Mrozu otrzymał już łącznie 11 nagród od Akademii Fonograficznej. Tegorocznej nocy, jak zwykle, zdobył scenę — podszedł aż pięć razy po swoje statuetki. Zdobył wyróżnienia w kategoriach najlepszy producent muzyczny, autor oraz za album roku "Złote Bloki". Za utwór "Za daleko", który nagrał wspólnie z Vito Bambino, otrzymał nagrodę, a także najważniejszą — dla artysty roku, pokonując takich konkurentów jak Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Rubens czy Ralph Kamiński. Na scenie żartował, że teraz jest wart więcej niż "miliony monet", nawiązując do swojego pierwszego hitu.

"To jest taki rodzaj młodego człowieka, który robi teoretycznie starą muzykę, bo on się zajmuje rhythm and blues, czy soulem starego typu, ale podane to jest we współczesny sposób" - powiedział Krzysztof Cugowski o zwycięskim albumie Mroza na antenie TVN.

Koncert Mroza na Olivia Stars 4 w Playerze

Czwarta edycja wydarzenia muzycznego Olivia Stars w Polsce przyciągnęła różnorodną publiczność, która mogła cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami. Na 34 piętrze najwyższego budynku północnej Polski, Mrozu, popularny polski artysta, wykonał swoje największe hity przy akompaniamencie orkiestry kameralnej Progres pod dyrekcją Irka Wojtczaka. Widzowie mogli jednocześnie podziwiać piękny nocny krajobraz Trójmiasta i cieszyć się zarówno wizualnymi, jak i muzycznymi doznaniami.

Na tym wydarzeniu występowali także inni znani artyści polskiej sceny muzycznej, tacy jak Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Patrycja oraz Grzegorz Markowscy. Gabi Drzewiecka pełni rolę gospodarza wieczoru i prowadzi wywiady z artystami. Koncert Mroza podczas 4. edycji Olivia Stars jest dostępny do obejrzenia na platformie Player.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości