Taylor Swift zaręczyła się z Joe Alwynem? Wokalistka ukrywa związek z aktorem

Taylor Swift zaręczyła się z Joe Alwynem?
Taylor Swift zaręczyła się z Joe Alwynem?
Źródło: Getty Images
Brytyjskie media donoszą o zaręczynach wokalistki Taylor Swift z partnerem, aktorem Joe Alwynem. Zdaniem informatora, o radosnej nowinie wiedzą tylko bliscy gwiazd i to raczej się nie zmieni. Taylor Swift, nauczona doświadczeniem, dba o swoją prywatność.

Taylot Swift ma za sobą kilka głośnych związków. Artystka cieszy się ogromną popularnością, co za tym idzie, każdy jej krok jest pilnie śledzony przez media. Szczególnie życie uczuciowe gwiazdy jest tematem, który wzbudza zainteresowanie. Taylor Swift spotykała się z najgorętszymi mężczyznami Hollywood, w tym m.in. z Joe Jonasem, aktorem Taylorem Lautnerem, muzykiem Harrym Stylesem czy nawet aktorem Tomem Hiddlestonem.

Taylor Swift zaręczona?

Nauczona doświadczeniem, artystka swój aktualny związek stara się ukrywać przed światem. Taylor Swift od 2016 roku spotyka się z aktorem Joe Alwynem. Gwiazdor występował w takich filmach, jak "Faworyta" czy "Maria. Królowa Szkotów". Para dba o swoją prywatność, skrzętnie ukrywając szczegóły związku. Nieczęsto pokazują się publicznie i nie zdarza im się brylować na ściankach. Trudno jednak uchronić się przed mediami! Serwis The Sun poinformował, że Taylor Swift i Joe Alwyn się zaręczyli. Informator twierdzi, że aktor miał się rzekomo oświadczyć ukochanej już kilka miesięcy temu. Para podzieliła się radosną nowiną jedynie z najbliższymi.

Tak naprawdę są zaręczeni od kilku miesięcy, ale wiedzą o tym tylko ich najbliżsi, rodzina i zaufani przyjaciele. Wszyscy też zobowiązali się do zachowania tajemnicy
- stwierdził informator The Sun.

Jak widać tajemnicy nie udalo się tak do końca dochować. Zdaniem informatora, Taylor Swift posiada piękny pierścionek, ale nosi go jedynie w zaciszu własnego domu.

Chcą utrzymać swoją miłość jak najdalej od kamer. To jest tylko dla nich. Jeśli zdecydują się na ślub, nie dowie się o tym żadne czasopismo. Ceremonia będzie skromna i elegancka, zupełnie jak oni 
- dodał informator.

Jak na razie para nie odniosła się do plotek i nie komentuje sprawy. Czy fanów czeka ślub ich ulubienicy?

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swoim związku i ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Taylot Swift - kariera

Taylor Swift jest amerykańską wokalistką i multiinstrumentalistką, autorką tekstów i kompozytorką, słowem - człowiek-orkiestra. Artystka nie zamyka się w obrębie jednego gatunku, a w jej muzyce można odnaleźć elementy country, electropopu, popu, a nawet - poezji śpiewanej. Karierę rozpoczęła bardzo wcześnie. Wygrywała lokalne konkursu literackie i poetyckie, jednocześnie kształciła się w kierunku śpiewu oraz aktorstwa. Jest najmłodszą autorką tekstów, która została zatrudniona przez Sony/ATV Music Publishing - miała zaledwie 14 lat.

Na końcu poniższego nagrania (ok. 40 sekundy) możecie zobaczyć fragment występu Taylor Swift, która, będąc nastolatką, zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych podczas turnieju US Open.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: The Sun

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości