Gwiazdy

Dzień Psa. Te zwierzęta są równie popularne, co ich właściciele

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Joanna Krupa w programie "Misja Pies"

Pierwszy dzień lipca to w 2022 roku szczególna data. Właśnie dziś obchodzimy Dzień Psa. Z tej okazji warto wziąć pod lupę najpopularniejsze zwierzęta w Polsce. Sławę zawdzięczają właścicielom, których nazwiska nie schodzą z pierwszych stron gazet.

Celebryci i gwiazdy z pierwszych stron gazet, sprzedawca w supermarkecie i księgowa - wszystkich łączy jedno: miłość do czworonogów! Ludzie kochają zwierzęta i coraz częściej okazują im wsparcie wtedy, kiedy znajdują się w największej potrzebie. Od kilku lat znane nazwiska biorą udział w licznych akcjach edukacyjnych, promujących m.in. zakup karm bądź adopcję zwierząt ze schronisk. Z okazji obchodzonego w Polsce Dnia Psa przedstawiamy najpopularniejsze psiaki.

Julia Wieniawa i pies Bowie

O tym, że rodzina Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego się powiększyła, para poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nowym pupilem gwiazd został pies Bowie. Fani od razu zainteresowali się poprzednim psem gwiazdy - Klasykiem - którego nieobecność zaskoczyła internautów. Julia Wieniawa sprostowała wówczas, że poprzedni pupil należał do jej byłego partnera Antka Królikowskiego. Niestety, aktorka i wokalistka spotkała się z oskarżeniami dotyczącymi popularyzacji rasy, która nie jest zarejestrowana. Do sprawy odniosła się nawet Agnieszka Woźniak-Starak.

Małgorzata Rozenek-Majdan i klan psów Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają całą gromadkę psów. Do buldogów dołączył jakiś czas temu znacznie mniejszy podopieczny o imieniu Franceska. Podczas relacjonowania przeprowadzkowej krzątaniny, Małgorzata Rozenek-Majdan uchwyciła maleńkiego pieska, który spał pomiędzy jej nogami. Uroczo!

Małgorzata Kożuchowska i jej kanapowe pieski

Aktorka nie ukrywa, że darzy swoich czworonożnych wyjątkowym uczuciem. "Ludwik XV i Madame de Pompadour - moje francuskie pieski i lwy salonowe" - napisała pod zdjęciem, na którym uchwycone zostały wylegujące się na kanapach psy gwiazdy.

Aneta Glam-Kurp ma 13 kotów i marzy o otworzeniu schroniska
Aneta Glam-Kurp ma 13 kotów i marzy o otworzeniu schroniska Źródło: Co za Tydzień

Joanna Krupa - wielbicielka zwierząt

Joanna Krupa znana jest z ogromnej miłości do zwierząt. W domu gwiazdy potrafiło mieszkać nawet siedmioro czworonogów. Modelka i prowadząca "Top Model" walczy o prawa zwierząt oraz edukuje i zachęca do adopcji psów ze schronisk.

Matylda Damięcka i jej pies "aktor"

Z okazji Dnia Psa Matylda Damięcka zaserwowała swoim obserwatorom zbiór grafik na temat czworonożnych przyjaciół. Siostra Mateusza Damięckiego sama posiada jednego. Ostatnim elementem publikacji jest zabawny film, w którym artystka próbuje porozmawiać ze swoim psem na temat rozdartej kanapy. Aby zobaczyć urocze nagranie, należy klikać strzałkę w prawo i dotrzeć do ostatniego nagrania.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości