Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się po prawie 30 latach małżeństwa. Wiemy, kto złożył pozew

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się

Tish Cyrus i Billy Ray Cyrus byli małżeństwem przez 29 lata. Para wychowywała wspólnie piątkę dzieci, trzy córki i dwóch synów. Niestety, jak donoszą amerykańskie media, rodzice Miley Cyrus już od dwóch lat mieszkają osobno, a teraz do sądu trafił ich pozew rozwodowy.

Tish Cyrus i Billy Ray Cyrus pobrali się w 1993 r. Małżeństwo było jednym z najbardziej popularnych w amerykańskim show-biznesie. Wychowali razem aż piątkę dzieci. Trzy córki - Brandi, Miley i Noah, i dówch synów - Trace'a i Braisona. 

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się

Teraz jak podaje portal TMZ mama Miley Cyrus miała złożyć pozew rozwodowy w Tenessee. Kobieta oznajmiła, że od ponad dwóch lat nie mieszka już razem z mężem i dzielą ich "różnice nie do pogodzenia". Mama serialowej Hanny Montanny miała wnieść również o równy podział majątku.

Co ciekawe, to już trzeci rozwód małżeństwa. Pierwszy pozew wpłynął do sądu w 2010 r. i został złożony przez Billa Raya Cyrusa, jednak małżeństwo zdołało dojść do porozumienia. Piosenkarz mówił wówczas w wywiadach, że wycofał wniosek i chce spróbować jeszcze raz naprawić kontakty z żoną.

Małżeństwo zaczęło uczęszczać nawet na terapię małżeńską, jednak pomogła ona na krótko, gdyż już w 2013 r. to Tish Cyrus złożyła pozew o rozwód. Kobieta zdecydowała jednak wrócić do męża i przez kilka lat wszystko między nimi układało się dobrze, aż do niedawna.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o ślubnych planach
Maja Hyży o ślubnych planach Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o ślubnych planach. Źródło: Co za Tydzień

Pozew miała złożyć mama Miley Cyrus

Internauci donosili bowiem, że Tish i Billy Ray Cyrus nie są widywani razem już od dwóch lat. Zastanawiające było również zdjęcie z ubiegłorocznych Świąt Bożego Narodzenia, na którym nie pojawił się ojciec piosenkarki.

Przypomnijmy, że Tish i Billy Ray Cyrus wychowują razem pięcioro dzieci, z których największą sławę zyskała ich córka Miley. Już w wieku 11 lat Miley wygrała casting do głównej roli w serialu Disneya "Hannah Montanna", opowiadającego o podwójnym życiu nastolatki, która jest znaną piosenkarką.

W serialu ojca głównej bohaterki zagrał jej prawdziwy ojciec, czyli Billy Ray Cyrus. Serial cieszył się sporą popularnością na całym świecie, a wkrótce po jego zakończeniu Miley Cyrus zaczęła swoją muzyczną karierę solową, która trwa do tej pory.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Patrick McMullan

Pozostałe wiadomości