Muniek Staszczyk w żałobie. Przyjaciele przesyłają wyrazy współczucia

Zmarł ojciec Muńka Staszczyka z T.Love
Zmarł ojciec Muńka Staszczyka z T.Love
Źródło: Piotr Andrzejak/mwmedia
Nie żyje ojciec Muńka Staszczyka, wokalisty zespołu T.Love. Informacje o śmierci Tomasza Staszczyka pojawiły się w nekrologu opublikowanym w "Gazecie Wyborczej". Menedżer zespołu potwierdził informację naszemu serwisowi.

Muniek Staszczyk jest jedynym dzieckiem Anny i Tomasza Staszczyków. Wychował się w Częstochowie. Ojciec muzyka był tokarzem. Dziś pojawiła się informacja o jego śmierci.

Nie żyje ojciec Muńka Staszczyka

W "Gazecie Wyborczej" opublikowano nekrolog, w którym poinformowano o śmierci Tomasza Staszczyka. Lider T.Love otrzymał wsparcie od przyjaciół z wydawnictwa ART2 MUSIC.

"Muńkowi, wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia z powodu śmierci śp. TATY składają koleżanki i koledzy z ART2 Music" - zamieszczono w treści nekrologu.

Serwis cozatydzien.tvn.pl skontaktował się z menedżerem Muńka Staszczyka, by potwierdzić doniesienia.

- Informacja nie jest fałszywa. Nie jesteśmy upoważnieni do udzielania żadnych komentarzy przez rodzinę - odpisał Hubert Karwacki.

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam"
Anna Świątczak po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Teraz powiedziała, co było powodem.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ojciec Muńka Staszczyka walczył z koronawirusem

27 lutego 2021 Muniek Staszczyk zamieścił na Facebooku zdjęcie z tatą. Tomasz Staszczyk chorował wtedy na COVID-19. Jego syn prosił fanów o wsparcie modlitewne.

"Mój 86-letni tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję" - napisał muzyk.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Nekrolog "Gazeta Wyborcza"

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejak/mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości