Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła wzruszający wiersz. Fani okazali wsparcie: "Każda myśl to obecność męża"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła wzruszający wiersz
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała na Instagramie fragment wiersza "Poziomka" Małgorzaty Hillar. Fani aktorki nie mają wątpliwości, że poruszające słowa skierowane są do jej zmarłego męża Pawła Królikowskiego i nie kryją wzruszenia. "On na pewno czeka tam z koszem poziomek" - piszą w komentarzach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktorska para wychowywała wspólnie pięcioro dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Ksawerego i Marcelinę. Niestety, los nie był dla nich łaskawy. Aktor zachorował na raka. W 2015 roku Paweł Królikowski przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Na kilka lat jego stan się poprawił, jednak w 2019 roku musiał poddać się ponownej operacji z powodu guza mózgu. 27 lutego 2020 roku w mediach pojawiła się tragiczna wiadomość. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat.

Olga Buława o samopoczuciu w ciąży
Olga Buława o samopoczuciu w ciąży
Olga Buława w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak czuła się w ciąży.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina zmarłego męża

Niebawem minął dwa lata od śmierci artysty. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w wywiadach często wspomina, że nadal czuje obecność męża i stara się żyć dalej ze względu na dzieci.

Teraz podzieliła się z internautami wierszem, który skierowała do zmarłego męża.

"Gdy­byś był bli­sko, da­ła­bym ci tę pierw­szą po­ziom­kę. Mó­wi­ła­bym: weź naj­mil­szy, to jest kro­pla słoń­ca. Ty je­steś da­le­ko, a po­ziom­ka ma kształt łzy" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy znajomych aktorki i internautów.

"Małgosiu, tulimy mocno", "Piękny wiersz, a przesłanie... łzy same cisną się do oczu", "On na pewno czeka tam z koszem poziomek", "Tyle smutku i miłości w pięknym wierszu", "Każda myśl i pani wspomnienie, to obecność pani męża", "Rozumiem panią, też straciłam męża, bardzo za nim tęsknie" - czytamy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski - historia miłości

Przypomnijmy, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 32 lata, a aktor poznał swoją ukochaną, kiedy miał zaledwie 21 lat. W jednym z wywiadów aktorka wspominała pierwsze spotkanie ze swoim mężem.

"Pamiętam, że Paweł zaczepił mnie w autobusie. Podszedł do mnie i zapytał, czy możemy razem jechać. Nie wiedziałam, o co mu chodzi, bo był bardzo dużym bajerancikiem" - mówiła.

W końcu po małych oporach zdecydowała się z nim spotkać, a niebawem między nimi pojawiło się prawdziwe uczucie, które przetrwało 30 lat.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości