Gwiazdy

Dawid Woliński ma dorosłą córkę. Czym zajmuje się Oliwia?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
przeAmbitni.pl
Dawid Woliński ma dorosłą córkę. Rzadko o niej mówił

Dawid Woliński został ojcem w wieku 19 lat. Dziś ma dorosłą córkę Oliwię, która jest owocem młodzieńczego związku projektanta. Juror "Top Model" nie publikuje zdjęć z córką, ale kilka razy udzielał wywiadów na jej temat. Jaki mają kontakt?

Dawid Woliński to jeden z charyzmatycznych jurorów programu "Top Model" oraz projektant mody. Ubiera największe gwiazdy polskiego show-biznesu. W programie TVN ma własne zdanie i daje dużo cennych rad uczestnikom. Jaki jest prywatnie? Projektant jest ojcem 26-letniej Oliwii. Jakie ma relacje z córką?

Dawid Woliński ma dorosłą córkę. Czym zajmuje się teraz Oliwia?

Dawid Woliński zmierzył się z ojcostwem w bardzo młodym wieku. Nie zdecydował się założyć rodziny z matką swojej córki. Oliwia tak jak jej sławny tata ma duszę artysty, ale poszła w zupełnie innym kierunku niż juror "Top Model". Kilka lat temu Dawid Woliński zareagował na pytanie dziennikarza o możliwość udziału jego dziecka w programie TVN.

"To byłoby na pewno zaskoczenie. Ale ona by to mogła zrobić tylko dlatego, aby mi utrzeć nosa. Bo ona ma takie poczucie humoru jak ja. I z tym się świetnie rozumiemy" - wyznał w 2018 roku w rozmowie z portalem "PrzeAmbitniPL".

Projektant mody w tym samym wywiadzie zdradził, czym zajmuje się jego córka. Opisał też różnicę między nimi.

"Oliwia ma zainteresowania bardzo artystyczne. Studiuje ceramikę artystyczną we Wrocławiu na Akademii Sztuk Pięknych. Lubi robić zdjęcia. Ma takie zdolności manualne. Uwielbia robić paznokcie. Sama kreuje jakieś szalone pomysły. Interesuje się rzeczami, które trzeba wypracować. Lubi drobiazgi, a ja wręcz przeciwnie, nie mam takiej cierpliwości" - przyznał Dawid Woliński.

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam"
Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak wygląda córka Dawida Wolińskiego?

Dawid Woliński cieszy się z tego, że jego dziecko nie związało się ze światem show-biznesu. Sam dobrze wie, z czym wiąże się sława.

"Wiem, że to jest trudna sprawa [...] Przejście do świata celebryckiego naraża na wiele różnych kontaktów z ludźmi, którzy nie są do końca fajni, mają inny cel niż bycie miłym. Myślę, że jest jej to niepotrzebne" - stwierdził w rozmowie z "Jastrząb Post".

Juror "Top Model" jest dumny z osiągnięć córki. Zrozumiał, że wybrała dla siebie odpowiednią ścieżkę zawodową.

"Rodzice zawsze wiedzą najlepiej. Ale tutaj postanowiłem się nie wcinać i Oliwia sama dokonała wyboru. Kręci ją ta ceramika. Jest bardzo zdolna i zrobiła kilka prac, które sam chciałbym mieć u siebie. To jest design na światowym poziomie i nie mówię tego, tylko dlatego, że to moja córka. Uważam, że zrobiła kawał dobrej roboty" - powiedział w wywiadzie dla "PrzeAmbitniPL".

Córka Dawida Wolińskiego pokazuje na Instagramie swoje dzieła. Zamieszcza też inne zdjęcia. Czy jest podobna do jurora "Top Model"?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: przeAmbitni.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości