Gracja Kalibabka pokazała figurę. "Z takim ciałem nie będziesz już modelką"

Gracja Kalibabka
Gracja Kalibabka straciła szansę na zawód modelki? Bezlitośni internauci krytykują film z jej udziałem
Źródło: MW MEDIA
Gracja Kalibabka to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 9. sezonu "Top Model". Choć nie zaszła daleko, szybko zapadła w pamięć szerszej publiczności. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała teraz swoją naturalną sylwetkę. Internauci zarzucili jej, że z taką wagą nie nadaje się już na modelkę.

Gracja Kalibabka z bratem pojawili się w "Top Model" z prostą misją - zawładnąć światem mody. Rodzeństwo chętnie opowiadało o swoim dzieciństwie u boku osławionego “Tulipana”, znanego jako uwodziciel i przestępca, który oficjalnie był ojcem aż 28 dzieci. Jak zmieniła się Gracja Kalibabka od zakończenia 9. edycji programu?

Gracja Kalibabka w obliczu hejtu. Pokazała prawdziwą figurę

"Top Model" dla wielu osób jest trampoliną do świata show-biznesu i gwiazd. Gracja i Jacek Kalibabka chcieli z niej skorzystać i od początku jasno przedstawiali swoje plany. Choć modeling nie jest ich główną działalnością, prężnie rozwijają się w mediach społecznościowych. To właśnie jeden z ostatnich filmików zamieszczonych w Internecie wywołał duże poruszenie. Problemem dla obserwatorów Gracji Kalibabki była… fałdka na jej brzuchu. 

Dziewczyna w rytm krótkiej melodii usiadła na łóżku, odsłaniając tym samym swój brzuch. Brak widocznych kości i idealnie wyrzeźbionych mięśni spowodował, że pod filmem pojawiło się sporo krzywdzących komentarzy. 

"Z takim ciałem nie będziesz już modelką" -  napisała jedna z użytkowniczek TikToka.

"Zadbaj o siebie i może uda Ci się jeszcze coś osiągnąć" - skomentowała internautka.

"Waga totalnie się nie liczy, skup się na sobie a nie na opiniach innych" - napisała inna obserwatorka Gracji Kalibabki. 

Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o niezależności
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o niezależności

Gracja Kalibabka - jak wygląda naprawdę?

Film uczestniczki "Top Model" odbił się w mediach społecznościowych szerokim echem. Choć pojawiły się negatywne, szkalujące i przykre komentarze znaleźli się też tacy internauci, którzy z radością przekazywali pozytywne słowa. Gracja Kalibabka została pochwalona głównie za zdrowe podejście do akceptacji swojego ciała i promowanie naturalności. 

Dziewczyna w programie "Top Model" przyciągała do siebie ze względu na wyjątkową urodę i historię rodziny. Jej ojciec, Jerzy Kalibabka to jeden z najsławniejszych polskich kobieciarzy i przestępców. Jego celem były piękne, młode i bogate dziewczyny, od których wyłudzał pieniądze. Według szacowań policyjnych, wartość jego łupów mogła przekroczyć nawet 15 milionów złotych. Mężczyzna w 1984 roku trafił do więzienia, gdzie spędził 9 lat. Zmarł z przyczyn naturalnych w 2019 roku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości