Małgorzata Rozenek niczym gwiazda Hollywood. Zachwyciła stylizacją na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan była jedną z gwiazd, które pojawiły się na prezentacji jesiennej ramówki telewizji TVN. Prezenterka zachwyciła swoją wakacyjną kreacją na czerwonym dywanie. Jak wyglądała?

Za nami jesienna ramówka TVN. W tym roku wydarzenie odbyło się nie jak zawsze w Warszawie, a nad morzem podczas trwającego TOP OF THE TOP Sopot Festival. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się największe gwiazdy stacji, w tym między innymi Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska czy właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan, która oczarowała swoich fanów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji
Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji

Małgorzata Rozenek zadała szyku na jesiennej ramówce TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała niczym prawdziwa gwiazda Hollywood. Prezenterka wystąpiła w długiej do ziemi kanarkowożółtej sukni z romantycznym rozcięciem na nogę. Fason kreacji przywodził na myśl ostatnie chwile tegorocznego lata. Żona Radosława Majdana podkreśliła zgrabną talię eleganckim drapowaniem, a jej ramiona prezentowały się bardzo kobieco w hiszpańskim dekolcie. Nie da się ukryć, że gwiazda była jedną z najlepiej ubranych sław podczas imprezy.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Rozenek-Majdan z dumą pozowała zgromadzonym na miejscu fotoreporterom i chętnie uśmiechała się, stojąc na schodach budynku, w którym odbyła się ramówka. Potem także zaprezentowała się na okolicznościowej ściance. Gwiazda wyciągnęła wówczas okulary przeciwsłoneczne w modnym fasonie, który nawiązywał do obowiązujących trendów.

Prezenterka przygotowywała się do wyjścia od samego rana, co pieczołowicie relacjonowała na InstaStories. Nikt nie przypuszczał jednak, że swoim ramówkowym lookiem powali wszystkich fanów na kolana. Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny pokazała klasę i udowodniła, że w pełni zasługuje na miano ikony stylu.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Rozenek zawdzięcza figurę treningom i zdrowej diecie

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze czarowała smukłą sylwetką, jednak preferuje rozsądne podejście do odżywiania. Gwiazda jest bowiem mamą trójki chłopców i podczas każdej ze swoich ciąż nie odmawiała sobie przyjemności. Po urodzeniu najmłodszego z rodzeństwa, małego Henia, pokazywała kobietom, jak wraca do formy w programie "Rozenek cudnie chudnie". Po zakończeniu nagrań również nie dała sobie taryfy ulgowej.

Zgrabna figura prezenterki to efekt ciężkiej pracy na treningach: Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie chodzi na siłownię i często uczestnicy także w obozach Anny Lewandowskiej. Przestrzega także zdrowej diety i od kilku lat nie je w ogóle mięsa. Jakiś czas temu gwiazda przyznała, że przestała dzięki temu czuje się lepiej, zdrowiej i lżej. Potem zdradziła, że taki sam model żywienia wprowadzili w swoje życie jej najbliżsi: synowie, mąż, a nawet rodzice.

"Wszystko zaczęło się od tego, że Staś, wtedy ok. 11-letni, po prostu wrócił ze szkoły z takim pomysłem, że on nie chce jeść mięsa ze względów ideologicznych, szkoda mu zwierząt, oglądał dokumenty, a to młode pokolenie jest pokoleniem bardzo mocno ekologicznie rozbudzonym. Uważaliśmy, że to jest świetny pomysł, a prowadzenie domu, który ma dwa rodzaje kuchni, jest trudne, a i tak nasza logistyka jest dość wymagająca, więc pomyśleliśmy sobie, że to dobra okazja, aby przestać jeść mięso" - wspominała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Plejadą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości