Urszula o małżeństwie z 20 lat młodszym mężczyzną. "Jeszcze wytrzymuję tempo"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Urszula o związku z 20 lat młodszym mężczyzną

Urszula i Tomasz Kujawski są małżeństwem z piękną historią w tle. Mąż piosenkarki jest od niej o 20 lat młodszy. Urszula napisała autobiografię, w której opowiedziała o mężczyznach swojego życia. Wcześniej wielką miłością artystki był Stanisław Zybowski, który zmarł po walce z nowotworem. Co piosenkarka wyjawiła o swoim młodszych ukochanym?

Urszula Kasprzak śpiewa wzruszające ballady o miłości, a jak wygląda jej życie uczuciowe? Pierwszym mężem piosenkarki był Stanisław Zybowski. Para dogadywała się w życiu prywatnym i zawodowym. "Konik na biegunach", "Na sen" czy "Rysa na szkle" to ich wspólne przeboje. W 1987 roku na świat przyszedł ich syn Piotr. Urszula i Stanisław Zybowski po ślubie spędzili ze sobą jeszcze 13 lat. Rozłączyła ich śmierć. Muzyk zachorował na raka wątroby. Przegrał walkę o życie w 2001 roku.

Urszula i Tomasz Kujawski. Gdzie się poznali?

Po śmierci kompozytora drugim mężem Urszuli został Tomasz Kujawski. Z tego związku artystka ma syna Szymona. Nowy partner gwiazdy estrady pochodzi z Libii, nazywał się Samir Mohamed i mieszkał tam do trzeciego roku życia. Piosenkarka poznała go w pracy. Mężczyzna na początku zajmował się nagłośnieniem w jej zespole. Późnej przejął funkcję menadżera.

"Znał Staszka i był świadkiem naszej miłości. A po jego śmierci pierwszy podał mi pomocną dłoń. Był może zagubiony, miał jednak w sobie ogromne pokłady dobroci, co mu zostało do dziś" – powiedziała Urszula w rozmowie z "Vivą".

Jej ukochany w tym samym wywiadzie wspominał trudny okres w życiu Urszuli.

"Ula nie dawała sobie rady po stracie męża, mogła zaprzepaścić swoją karierę… Wybrała wariant, żeby się ocalić" - stwierdził Tomasz Kujawski.

Sprawdź w dalszej części artykułu, co Urszula powiedziała o różnicy wieku w jej związku.

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Urszula o mężu i różnicy wieku między nimi

Urszula otworzyła się na temat swojego związku z Tomaszem Kujawskim w autobiografii, którą napisała wraz z Ewą Anną Baryłkiewicz. Opowiedziała o pierwszym i drugim mężu. Okazało się, że wiele ich łączy.

"Są podobni. Silni, męscy, zdecydowani. Po prostu nie wiązałam się z jakimiś życiowymi niedojdami, tylko z facetami, którzy zawsze brali sprawy w swoje ręce. Takimi, którzy lubią działać, dla których cały czas musi się dziać" – napisała w książce.

Dziś Urszula ma 62 lata i przyznaje, że czasem ciężko jest jej nadążyć za ukochanym.

"Ze Staszkiem to było bardzo fajne, ale przy Tomku… powoli mnie to już przeraża. Powoli. Ale jeszcze wytrzymuję to tempo, nadążam za zmianami. I wciąż jest to dla mnie przyjemne" - wyznała.

Urszula Kasprzak i Tomasz Kujawski Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości