Wersow jest w ciąży. Popularna influencerka przekazała radosną nowinę w wyjątkowy sposób

Wersow jest w ciąży
Wersow jest w ciąży. Popularna influencerka przekazała radosną nowinę w wyjątkowy sposób
Źródło: MWMEDIA
Choć fani od pewnego czasu snuli domysły, na próżno było szukać potwierdzenia. Jedna z najpopularniejszych influencerek i youtuberek w Polsce zostanie mamą. Wersow i Frizz spodziewają się dziecka. Celebrytka poinformowała o ciąży w najnowszym utworze.

Weronika Sowa, która w sieci od wielu lat znana jest jako Wersow, urodziła się 31 sierpnia 1996 roku. Przez wielu określana mianem najbardziej wpływowej influencerki w Polsce. Można pochwalić się kilkumilionowym gronem wiernych odbiorców, którzy od wielu lat towarzyszą jej w rozwoju kariery. Od 2018 roku Wersow związana jest z Karolem Wiśniewskim, czyli Frizem. Teraz para poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Wersow jest w ciąży

Od kilku tygodni fani celebrytów z pieczołowitością analizowali zamieszczane przez Wersow materiały, by znaleźć choć niewielki szczegół, który potwierdziłby rzekomą ciążę gwiazdy młodego pokolenia. Ta jednak sprytnie zakrywała brzuch, by utrzymać informacją w tajemnicy jak najdłużej. W końcu przerwała milczenie, a radosną nowiną obwieściła w spektakularny sposób.

Na kanale w serwisie YouTube opublikowała piosenkę, do której zrealizowany został również teledysk. Utwór "Ten jeden moment" w całości opowiada o oczekiwaniu na dziecko i dalszym wspólnym z nim życiu. W teledysku Wersow wyeksponowała ciążowe krągłości, po których można wywnioskować, że nie są to początki ciąży. W nagraniu wziął udział również partner kobiety, który z czułością przytula ją, obejmując również brzuch.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Ten jeden moment", który w 15 godzin został wyświetlony ponad 1,8 mln razy!

Jak na radosną nowinę zareagowali fani celebrytki? Wręcz oszaleli z radości. W mediach społecznościowych publikowali swoje reakcje z oglądania teledysku, a pod wpisem na instagramowym profilu Wersow pojawiły się liczne komentarze, nie tylko od fanów. Gratulacje postanowili złożyć koledzy i koleżanki po fachu, uczestniczka "Top Model" Weronika Zoń, a nawet Magda Gessler!

Wersow - kariera, działalność w sieci, Ekipa

Wersow od kilku lat jest uznawana za najpopularniejszą twórczynię internetową, co potwierdzają liczby: na kanale w serwisie YouTubie zgromadziła 2,3 mln subskrybentów, na instagramowym profilu jej codzienność śledzi przeszło 3 mln internautów, a na TikToku zebrała ok. 2,8 mln followersów.

Mimo że największy rozwój kariery Wersow przypadł na okres związku z Frizem, celebrytka działa w sieci od 2013 roku. Na swoim kanale podejmuje bardzo różne tematy - od lifestyle'u, przez modę, po szeroko rozumianą rozrywkę. Popularność przyniosła jej również założona w 2018 roku Ekipa - kolektyw youtuberów, który wspólnie tworzył filmy i zamieszczał je w serwisie YouTube. Ponadto zajmowali się muzyką - stworzyli m.in. singiel "Napad na bank" nagrany we współpracy z Roksaną Węgiel. Podejmowali różne, często kontrowersyjne współprace, w tym ze znaną marką lodów oraz napojów. W lipcu 2022 Karol Wiśniewski poinformował o zakończeniu projektu.

Wszędzie to mówię i podkreślę jeszcze raz, to zupełnie normalne i nie ma w tym nic dziwnego, że masz z kimś mniejszy, z kimś większy vibe. Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoją następną drogę. Niektórych droga pokrywa się z moją, wtedy naturalnie mocno działamy, niektórzy obierają swoją, nową drogę, niezależną z kolejnymi celami Ekipy. Tak jak w szkole, masz ziomali, ale szkoła się kończy, każdy ma inne cele i pewnie z częścią trzymasz kontakt prywatny, ale na lekcje (jakby do pracy) już razem nie chodzicie
- można było przeczytać w oświadczeniu opublikowanym przez założyciela grupy Friza.

W 2021 roku Weronika i Karol zaręczyli się, jednak nie planowali jeszcze ślubu. Prawdopodobnie w dość niedługim czasie przywitają na świecie pierwsze dziecko.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości