Wiktor Zborowski miał operację. Krystyna Janda skomentowała stan zdrowia aktora

Wiktor Zborowski przeszedł operację. Krystyna Janda komentuje
Wiktor Zborowski przeszedł operację. Krystyna Janda komentuje
Źródło: MW MEDIA
W mediach pojawiła się informacja, że Wiktor Zborowski miał kilka tygodni temu przejść operację. Sam aktor nie zabierał głosu na ten temat, jednak teraz o jego stanie zdrowia poinformowała Krystyna Janda. Wyznała, że ojciec Zofii Zborowskiej-Wrony nie mógł wziąć udziału w jednym ze spektakli.

Wiktor Zborowski ma 71 lat i nadal jest aktywny zawodowo. Aktora mogliśmy do tej pory oglądać w teatrze, jednak jakiś czas temu ojciec Zofii Zborowskiej-Wrony zniknął ze sceny.

Krystyna Janda o stanie zdrowia Wiktora Zborowskiego

Teraz Krystyna Janda zabrała głos. Jak się okazało, aktor kilka tygodni temu przeszedł operację i wraca do zdrowia, jednak nie jest w stanie wrócić jeszcze na deski teatru. Aktorka poinformowała, że przez te utrudnienia, musieli odwołać jeden ze spektakli.

"Niedawno odwołaliśmy 'Boską', ponieważ Wiktor Zborowski, który jest po operacji kolana, nie był w tak dobrej formie, żeby mógł zagrać. Na dodatek obok jest Maciek Stuhr, który ma zerwane więzadła, ale powiedział, że zagra o lasce" - powiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz wideo:

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Kto podjął ostateczną decyzję?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aktor przeszedł operację

Jak podają media, Wiktor Zborowski przechodzi obecnie rehabilitację i wraca do zdrowia. Aktor w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, że już czuje się dobrze.

"Dziękuję za troskę, już czuję się dobrze" - powiedział.

Mamy nadzieję, że aktor niebawem wróci do zdrowia i będziemy mogli znów oglądać jego wybitne role na deskach teatru. Trzymamy kciuki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości