Katarzyna Zielińska zaskoczyła swoją miłosną historią. Pokazała zdjęcie z przedszkola. "To jest hit!"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Katarzyna Zielińska poznała swojego męża już w przedszkolu

Katarzyna Zielińska wzięła ślub dziewięć lat temu, ale swojego męża poznała już w dzieciństwie. Aktorka opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z przedszkola, na którym znalazł się jej ukochany. Gwiazda opowiedziała historię ich miłości. Fani są zauroczeni takim love story. Poznajcie męża Katarzyny Zielińskiej. Czym się zajmuje?

Katarzyna Zielińska w 2013 roku poślubiła przedsiębiorcę Wojciecha Domańskiego, z którym ma dwóch synów. Popularna aktorka zachwyciła się kolegą z dzieciństwa. Okazało się, że pierwsze spotkanie mieli już w przedszkolu. Gwiazda udowodniła to, publikując w sieci urocze zdjęcie z balu przebierańców. Ona wystąpiła w przebraniu Czerwonego Kapturka, a on w stroju kowboja. Na jakiś czas ich drogi się rozeszły. Jak to się stało, że zostali parą?

Katarzyna Zielińska zdradziła, gdzie poznała męża. Prawdziwe love story

Katarzyna Zielińska najpierw opublikowała zdjęcie na InstaStories. Dostała setki wiadomości od fanów, którzy mieli podobną historię miłości, więc postanowiła udostępnić fotografię na stałe na swoim profilu. Stwierdziła, że to piękny symbol miłości. Dzięki temu nie tylko wróciła do początków ich znajomości, ale także podsumowała małżeństwo. Zdradziła, jakie zdolności ma jej mąż.

"Tak! Z tym niebieskookim gościem ze zdjęcia całuję się namiętnie każdego dnia i mamy dwójkę boskich dzieci. Ten chłopak w przedszkolu nie ujawniał jeszcze zdolności kulinarnych, ale teraz tuczy mnie pysznymi pastami i stekami zaraz po przyjściu z teatru. Czyli około godziny 23.00. A, i wtedy mnie nie całował. Dużo stracił" - zaczęła żartobliwie wpis.

W dalszej części opowieści aktorka nawiązała do balów kostiumowych w przedszkolu. Do dziś uwielbia takie imprezy, a jej mąż stara się jej towarzyszyć.

"Kochamy imprezy przebierańcowe! (to znaczy ja bardziej kocham, a Wojt nie ma wyjścia, bo jest już mi przeznaczony). No i razem jesteśmy góralami z Beskidu Sądeckiego, więc iskry też czasem lecą. Taka nasza natura. Ale jak już kochamy to na zabój. Na 300 procent. No więc taka to historia, którą uwielbiam opowiadać. Góralicki i górala! Czerwonego kapturka i kowboja! Hej! A stroje szyły nam nasze kochane mamcie. Piękne, prawda?" - czytamy na Instagramie.

"To jest hit!" - zareagowała Mela Koteluk, z którą zgodziło się wiele osób w komentarzach.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański. Jak potoczyły się ich losy?

Okazuje się, że nie tak szybko i łatwo zostali parą. Mąż Katarzyny Zielińskiej wyjechał do szkoły w USA, a później został przedsiębiorcą. Gdy powrócił do Polski, nie miał wielu znajomych, więc odezwał się do swojej koleżanki z przedszkola.

"Rozmawialiśmy tak, jakbyśmy widzieli się dzień wcześniej, a przecież upłynęły lata od ostatniego spotkania. O tym, że Kasia jest popularną aktorką, wiedziałem dawno od mamy. Kasia żartobliwie zaproponowała, że może być moim przewodnikiem po mieście. Wprowadziła mnie w swoje towarzystwo" – wspominał Wojciech Zieliński w rozmowie z "Pani".

W tym samym wywiadzie Katarzyna Zielińska opowiedziała o tym, co czuła po latach rozłąki. Zdradziła wtedy, jakie wykształcenie zdobył jej ukochany.

"Umówiliśmy się na sushi. 'Chciałabym, aby mój mąż miał takie dobre oczy jak on' - przeszło mi przez myśl, gdy rozmawialiśmy. Najbardziej ujęła mnie jednak jego skromność. Nie przechwala się, że jest absolwentem Uniwersytetu Harvarda i odnosi sukcesy zawodowe" – mówiła.

W 2010 roku zostali parą. Aktorka tłumaczy, że nie od razu zakochała się w przyjacielu. Miłość przyszła z czasem, ale trwa do dziś, a jej owocem są Henryk i Aleksander. Do zaręczyn pary doszło podczas wakacji w Tajlandii. Kilka miesięcy później wzięli ślub, ale o swoim życiu prywatnym nie chcieli za wiele mówić.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości