Gwiazdy

Wiktor Zborowski szczerze o związku z Marią Winiarską. "Nie jestem łatwy w obsłudze"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska są razem już od ponad 50 lat. Małżeństwo ma dwie córki — starszą Hannę i młodszą Zofię, która poszła w ślady rodziców. Ostatnio w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą aktor opowiedział o swoim związku.

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska poznali się w 1969 r. Maria Winiarska w wywiadach wspomniała, że w przyszłym małżonku bardzo podobały jej się poczucie humoru, inteligencja i spokój.

Zobacz rozmowę wideo:

Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską
Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską

Wiktor Zborowski i Marią Winiarską są razem od ponad 50 lat

Wiktor Zborowski w jednym z wywiadów przyznał:

"Nasz związek powstał ze skrzyżowania połówki jadalnej śliwki z połówką jadalnej dyni i tak otrzymaliśmy całkowicie niejadalny owoc. Może właśnie dlatego jeszcze nikt inny nas nie pożarł" - wyznał.

Po sześciu latach związku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. W tym roku będą świętować 47. rocznicę ślubu. W 1983 r. na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Hanna, która została prezenterką telewizyjną, a cztery lata później aktorka urodziła córkę Zofię, która poszła w ślady rodziców.

Wiktor Zborowski o małżeństwie z Marią Winiarską

Nie tak dawno aktor w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradził, czy zna receptę na udany związek.

- Nie mam pojęcia, gdybym znał receptę, to podejrzewam, że mogliby mnie ogłosić świętym. Nie wiem, jaka jest recepta. To jest bardzo ciężka praca, bez dni wolnych, bez urlopów. Ja się sam sobie dziwię, że ona tyle ze mną wytrzymała, bo nie jestem taki łatwy w obsłudze - powiedział aktor.

Wiktor Zborowski powiedział również, czy ułatwieniem jest, jeśli małżonkowie wykonują taki sam zawód.

- Czasem jest to ułatwienie, bo rozumiemy swoje problemy, wiem, co to znaczy być przed premierą, ona też wie, co to znaczy być przed premierą, więc rozumiemy specyfikę zawodu, który uprawiamy, w związku z tym mamy trochę wyrozumiałości dla siebie w tym względzie - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości