Gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska o cenach na wakacyjnych wyjazdach. "Czasami się łapię za głowę"

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Wiktoria Gąsiewska spędziła ostatnie tygodnie korzystając z uroków urlopu. Młodziutka aktorka zdecydowała się na dwa wyjazdy wakacyjne. Jeden z nich w towarzystwie znajomych, drugi zaś spędziła z ukochaną babcią. W ostatnio udzielonym wywiadzie postanowiła podzielić się szczegółami swoich podróży.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z popularniejszych artystek młodego pokolenia. Swój debiut na szklanym ekranie zaliczyła już w wieku 8 lat. Od tego czasu aktorka robi wszystko, aby świat o niej nie zapomniał. W swoim portfolio może zaprezentować wiele godnych uwagi ról w produkcjach uznanych reżyserów. Gwiazda chętnie udziela się również na portalach społecznościowych, gdzie publikuje prywatne treści. To właśnie tam możemy podziwiać zamieszczone przez nią zdjęcia z ostatnich wyjazdów.

Wiktoria Gąsiewska o swoich wakacjach

Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z portalem Onet postanowiła podzielić się szczegółami dotyczącymi jej ostatnich podróży. Jak się okazuje, młodziutka gwiazda w rozjazdach spędziła ostatnie dwa miesiące. Z tego też względu nie mogła pojawić się na premierze nowego filmu animowanego, w którym udzieliła głosu jednej z postaci.

"To były ważne wakacje z moją babcią, więc nie miałam jak wrócić, ponieważ byłam na środku Morza Śródziemnego. To był rejs statkiem wycieczkowym i codziennie budziliśmy się w innym miejscu" - powiedziała Wiktoria Gąsiewska.

Gwiazda w tym sezonie wakacyjnym odwiedziła Chorwację, do której wybrała się kamperem wraz ze znajomymi. Stamtąd właśnie pochodzą piękne fotografie zamieszczone na Instagramie celebrytki. Po szalonych wojażach Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się na spokojny wyjazd w towarzystwie ukochanej babci. Kobiety odwiedziły wiele pięknych i interesujących miejsc. Były to m.in. Rzym, Genua, Marsylia, Barcelona, Sardynia i Palermo.

Nowa "Akademia Pana Kleksa" z Tomaszem Kotem
Nowa "Akademia Pana Kleksa" z Tomaszem Kotem Źródło: "Co Za Tydzień"

Wiktoria Gąsiewska przestrzega fanów przed kosztami podróży

Wiktoria Gąsiewska w ostatnim wywiadzie podzieliła się informacją, że na wyjazdy wakacyjne najchętniej wybiera opcję all inclusive. Przyznała jednak, że pomimo, iż wyprawę do Chorwacji zorganizowała na własną rękę, bardzo dobrze ją wspomina.

Na kolejną podróż z babcią, celebrytka wybrała rejs po Morzu Śródziemnym. Na wyjeździe kobiety zobaczyły majestatyczne, włoskie miasteczka, które zostały uwiecznione na Instagramie celebrytki. Aktorka przyznała, że zauważyła problem wzrostu cen spowodowanych inflacją. Przestrzegła również innych, aby właściwie przygotowali się na planowane przez siebie wyprawy.

."Wydaje mi się, że teraz wszystko jest o wiele droższe. Czasami się łapię za głowę, jak patrzę na ceny cukru. Po takich rzeczach bardzo widać, jak wszystko drożeje, a nasz pieniądz topnieje. Teraz podróżowanie jest o wiele bardziej kosztowne, więc trzeba się na to przygotować" - stwierdziła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości