Co oglądać w sierpniu na Player.pl? "Dalida. Skazana na miłość", "Serena" i "Palm Springs"

"Dalida. Skazana na miłość" w Playerze
Sierpień 2022 w Playerze
Źródło: Player
W sierpniu Player przygotował dla widzów wiele filmowych nowości. W "Weekendowym kinie" Playera w sierpniu zobaczymy takie tytuły jak "Dalida. Skazana na miłość", "Serena" czy "Inni ludzie". Zanotuj daty, aby nie przegapić premier!

Szukasz propozycji na wieczór lub na weekend. Koniecznie zajrzyj na player.pl. W serwisie Player w sierpniu pojawią się kinowe hity i nagradzane produkcje. Nie przegap nowości!

"Transcendencja"

Hit z Johnnym Deppem w roli głównej. Dr Will Caster jest czołowym badaczem w dziedzinie sztucznej inteligencji. Pracuje nad stworzeniem czującej maszyny, która łączy zbiorową inteligencję wszystkiego, co kiedykolwiek było znane, z pełnym zakresem ludzkich emocji. Jego bardzo kontrowersyjne eksperymenty uczyniły z niego główny cel antytechnologicznych ekstremistów, którzy zrobią wszystko, aby go powstrzymać. Jednak próbując zniszczyć Willa, nieumyślnie stają się dla niego katalizatorem sukcesu – bycia uczestnikiem własnej transcendencji.

Premiera "Transcendencji" w Playerze 4 sierpnia. Zobacz zwiastun:

"Labirtynt"

"Labirtynt" to film opowiadający historię zdesperowanego ojca, który robi wszystko, żeby odnaleźć porwaną córkę. Zawiedziony nieróbstwem policji rozpoczyna działania na własną rękę. Nie cofnie się przed niczym, by poznać prawdę. Mimo że nie ma pewności co do winy podejrzanego, rozpoczyna brutalne tortury. "Labirynt" to jeden z pierwszych filmów wizjonera kina, Denisa Villeneuve’a . W rolach głównych wystąpili m.in. Hugh Jackman i Jake Gyllenhaal.

Premiera "Labiryntu" w Playerze 4 sierpnia. Zobacz zwiastun:

"Nowszy model"

"Nowszy model" to film z Catherine Zeta-Jones w roli pięknej, seksownej kobiety, która wraz z dziećmi, przeprowadza się do Nowego Jorku i próbuje rozpocząć nowe życie. Poznaje kogoś, kto okaże się dla niej prawdziwym przyjacielem. Pracujący w niewielkiej kawiarni 25-letni Aram to romantyczny optymista, gotów służyć Sandy pomocą i wsparciem w każdej sytuacji. Atrakcyjna kobieta umawia się na kolejne nieudane randki z niewłaściwymi mężczyznami, nie dostrzegając, że prawdziwe uczucie znajduje się na wyciągnięcie ręki.

"Nowszy model" w Playerze od 4 sierpnia. Zobacz zwiastun:

"Dalida. Skazana na miłość"

"Dalida. Skazana na miłość" to historia wszechstronnej artystki, Miss Egiptu i zdobywczyni 70 złotych płyt, która podbiła serca publiczności na całym świecie. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Na scenie wszystko, czego dotknęła, stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości, a zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna famme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo.

"Dalida. Skazana na miłość" w Playerze od 11 sierpnia. Zobacz zwiastun:

"Palm Springs"

Film "Palm Springs" opowiada historię dwojga gości weselnych uwięzionych w pętli czasowej. Pomiędzy skazanymi na siebie ludźmi zaczyna rodzić się uczucie. Pod grubą warstwą absurdalnego niekiedy i niepoprawnego humoru kryje się urokliwa opowieść o miłości, samotności i dokonywaniu właściwych wyborów, do których na pewno zalicza się ten niebanalny romans.

"Palm Springs" w Playerze od 11 sierpnia. Zobacz zwiastun:

"Inni ludzie"

"Inni ludzie" to dramat w reżyserii Aleksandry Terpińskiej z Jackiem Belerem i Magdaleną Koleśnik w rolach głównych. Film przedstawia historię ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków, pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy.

"Inni ludzie" w Playerze od 18 sierpnia. Zobacz zwiastun:

"Serena"

Jennifer Lawrence i Bradley Cooper, czyli gwiazdorski duet z oscarowego hitu "Poradnik pozytywnego myślenia" znów razem na ekranie. Tytułowa Serena oraz jej mąż wspólnie stworzyli znakomicie prosperujące imperium składów drewna. Ten sukces to przede wszystkim zasługa przedsiębiorczości i kierowniczych umiejętności kobiety, która w zarządzaniu majątkiem przerasta najlepszych. Niestety Serena nie może mieć dzieci. Jedynym sposobem na zapewnienie ciągłości przedsięwzięciu jest przekazanie go nieślubnemu synowi Georga. Jednak Serena nie zamierza się z tym pogodzić.

"Serena" w Playerze od 18 sierpnia. Zobacz zwiastun:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości