Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę. Nicole właśnie skończyła 17 lat. Są podobne?

Autor:
Dominika
Kowalewska

Wiktoria Gąsiewska, jak przystało na młodą gwiazdę, jest aktywna w sieci. Niedawno postanowiła uczcić 17. urodziny siostry Nicole. Aktorka opublikowała zdjęcia z prywatnego archiwum. Tak wygląda młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej.

Wiktoria Gąsiewska jest uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie 23-letnia gwiazda niedługo będzie obchodziła 20-lecie pracy artystycznej. Wiktoria Gąsiewska od małego występuje w produkcjach filmowych i telewizyjnych, dorastając na planach zdjęciowych. Prywatnie jest zakochana w koledze z planu Jasperze Sołtysiewiczu. Gwiazda nie ma problemu z opowiadaniem o bliskich, a niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych uczciła urodziny młodszej siostry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę

Wiktoria Gąsiewska, jak przystało na młodą gwiazdę, jest niezwykle aktywna w sieci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych informuje o nowinkach dotyczących kariery zawodowej, a także relacjonuje codzienność i celebruje wyjątkowe chwile.

Prywatnie Wiktoria Gąsiewska jest starszą siostrą Nicoli i Oskara, a także młodszą Mateusza. Gwiazda często dzieli się z internautami zdjęciami pochodzącymi z prywatnej kolekcji. A najlepszą ku temu okazją są urodziny siostry. Jak się okazuje, Nicole Gąsiewska skończyła niedawno 17 lat. Z tej okazji Wiktoria Gąsiewska opublikowała galerię ich wspólnych zdjęć. Aktorka nie może wyjść z podziwu, że jej mała siostra niedługo osiągnie pełnoletność.

"What?! Moja malutka siostrzyczka kończy dziś 17 lat! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. KOCHAM CIĘ" - napisała gwiazda.

Nicole Gąsiewska wyrosła na wyjątkowo piękną dziewczynę. Nastolatka również prowadzi profil w mediach społecznościowych, za pośrednictwem którego pochwaliła się partnerem. Para wygląda na zakochaną!

Wiktoria Gąsiewska w zmysłowym tańcu z partnerem. Kim jest Jasper Sołtysiewicz?

Wiktoria Gąsiewska przez kilka lat związana była z kolegą z planu Adamem Zdrójkowskim. Informacja o ich rozstaniu zaskoczyła media. Aktorzy tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jednak to już przeszłość, a Wiktoria Gąsiewska znalazła miłość w objęciach Jaspera Sołtysiewicza. Para nie ukrywa szczęścia, którym dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jakiś czas temu Wiktoria Gąsiewska podzieliła się z internautami wyjątkowym nagraniem. Zakochani zostali uwiecznieni podczas szalonego tańca na specjalnej platformie z obrotową kamerą, która od jakiegoś czasu wiedzie prym na wielu imprezach.

"Let’s get loud!" - napisała pod nagraniem aktorka.

Gwiazda wygląda jak zawsze perfekcyjnie. Towarzyszy jej elegancko ubrany partner. Na nagraniu widać, jak para składa sobie soczysty pocałunek.

Jasper Sołtysiewicz urodził się 23 września 1997 roku w Warszawie. Jest dwa lata starszy od Wiktorii Gąsiewskiej. Ma młodszego brata Josta, który także jest aktorem. Jasper ma na swoim koncie kilka ról w popularnych serialach telewizyjnych cieszących się dużą popularnością wśród widzów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości