Gwiazdy

Will Smith uderzył Chrisa Rocka podczas Oscarów 2022. Zareagował na żart o żonie

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Will Smith uderzył Chrisa Rocka podczas Oscarów 2022

Will Smith podczas ceremonii oscarowej uderzył prowadzącego Chrisa Rocka i krzyczał pod jego adresem niecenzuralne słowa, kiedy ten zażartował z fryzury jego żony. Po całym incydencie Will Smith przeprosił Akademię Filmową, jednak nie samego Chrisa Rocka.

Za nami kolejna uroczystość wręczenia Oscarów. Podczas gali, kiedy prowadzący Chris Rock przedstawiał nominowanych w kategorii najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny, w której zwyciężył "Summer of Soul" zażartował z żony Willa Smitha.

Will Smith uderzył prowadzącego podczas Oscarów 2022

Konferansjer zwrócił się do Jady Pinkett Smith i nawiązał do jej fryzury.

"Jada, kocham cię. 'G.I. Jane II', nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę" - powiedział, nawiązującym tym samym do filmu z 1997 r. w którym główną rolę grała Demi Moore z ogoloną głową.

Warto zaznaczyć, że żona aktora jakiś czas temu ujawniła, że walczy z chorobą autoimmunologiczną zwaną łysieniem plackowatym, stąd jej krótka fryzura. Na te słowa na scenę wszedł Will Smith i uderzył Chrisa Rocka. Prowadzący zażartował, mówiąc:

"Ojej, ojej, Will Smith właśnie wymierzył mi klapsa" - a publiczność śmiała się, myśląc, że jest to wyreżyserowane.

Po chwili Will Smith dodał:

"Przestań, k***a, mówić o mojej żonie!" (w oryginale "Keep my wife's name out of your fu****g mouth").

Na co Chris Rock odparł:

"Zamierzam. To najwspanialsza noc w historii telewizji" - dodał.

Zobacz wideo:

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej. Źródło: Co za Tydzień

Will Smith przeprosił Akademię Filmową

Aktor znów powtórzył swoje słowa tym razem głośniej i dobitniej. Po chwili okazało się, że Will Smith otrzymał Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w filmie "King Richard: Zwycięska rodzina". Podczas przemówienia aktor przeprosił Akademię Filmową, a także innych nominowanych, jednak nie samego prowadzącego.

"Chciałbym przeprosić Akademię, chciałbym przeprosić wszystkich współnominowanych. To piękny moment i nie płaczę z powodu nagrody, tu nie chodzi o zwycięstwo, tylko o pomoc ludziom. Sztuka imituje życie, wyglądam jak szalony ojciec... Miłość sprzyja szaleństwu" - powiedział ze łzami w oczach.

Na końcu nawiązał do postaci, za którą otrzymał statuetkę i powiedział:

"Richard Williams był nieustraszonym obrońcą własnej rodziny. W tym momencie mojego życia jestem przytłoczony tym, czego oczekiwał ode mnie Bóg. Współtworząc ten film mogłem chronić Aunjanue Ellis, która jest jedną z najsilniejszych, ale też najdelikatniejszych osób, jakie było mi dane poznać. Mogłem chronić Saniyyę i Demi, odtwórczynie ról Venus i Sereny... Chcę przekazywać innym miłość. (...) Dziękuję za ten zaszczyt. Dziękuję też Akademii - mam nadzieję, że jeszcze mnie tu zaproszą" - oznajmił.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości